VW Phaeton czy Audi A8 D3?

Re: VW Phaeton czy Audi A8 D3?

02 Lut 2015, 22:46

Koniu napisał(a):Chyba wolne miasto lub miasto-państwo jak San Marino
No prawie :D tyle, że na śląsku
max1996 napisał(a):On akurat się zna bo jest mechanikiem w Niemczech
nawet jeśli bbyłby inżynierem wyścigowym w F1 to bym nie ufał
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

02 Lut 2015, 23:35

Nie wnikam skąd masz tyle pieniędzy w tym wieku, ale ciężko zarobione to one raczej nie było, skoro chcesz je wydać na kota worku, który może na start pochłonąć jeszcze dużo więcej gotówki. Takiego samochody nikt Ci na oko nie oceni, ten samochód jest tak naszpikowany elektroniką, ze należało by go dokładnie prześwietlić punkt po punkcie, aby coś o nim wiedzieć.
pkc
Zaawansowany

Prawo jazdy od: 10 08 2004
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E36,Audi A4 B8/80 B4/A6 C6
Silnik: 328i/2.0TFSi/2.6/3.0

03 Lut 2015, 09:52

Sory że tak z innej beczki ale jakiś czas temu byłem w tym temacie i jak mnie pamięć nie myli było tu znacznie więcej postów i chyba nawet ja coś tu pisałem i albo coś ze mną nie tak albo z tym forum coś się dzieje bo musiałem czytać od nowa bo na tym co skończyłem się nie odnalazłem z uwagi wyżej wspomnianych brakujących postów.
fygfy
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: BMW E46
Silnik: 2.0ci 143KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym
    Udział produktów świeżych i zamrożonych w transporcie żywności stale rośnie. Towarzyszy temu rozwój produkcji zaplecza logistycznego i nowoczesnych środków transportu chłodniczego. Żywność w dzisiejszych ...
    Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii Opel Astra OPC - najmocniejsza Astra w historii
    Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie miała miejsce światowa premiera wysoce wyczynowej wersji Astry GTC, czyli nowej Astry OPC. Benzynowy silnik modelu OPC z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light