VW Polo 1.1 nie odpala zalewa przepustnice MONOWTRYSK

VW Polo 1.1 nie odpala zalewa przepustnice MONOWTRYSK

05 Maj 2011, 14:57

Mam taki problem opisze go mam Polo 1.1 na monowtrysku i miałem jakiś czas temu takie rzeczy ze w czasie jazdy auto samo dostawało gazu poprostu sam tak jak by dostawał sygnał ze musi przyspieszyć ale jezdziłem tak do teraz kiedy stanoł na dobre tzn na drodze wykręciłem akumulator ale nie odpalał zacholowałem go do domu i tu zacząłem sie z nim bawić i wymieniłem juz wtrysk bo tak mi radzili wszyscy to nic nie dało zalewało dalej przepustnice teraz kiedy go odpalam dalej jest to samo paliwa wali tyle ze gaśnie odrazu jak dam gaz do dechy wtedy pracuje normalnie na wysokich obrotach po odłączeniu pąpy i puszczeniu pedału gazu schodzi normalnie na niskie obroty i pracuje dopuki nie braknie mu paliwa no to chyba tyle co w nim sprawdzałem a jeszcze kable patrzałem to nie są poprzecierane moze miał ktoś podobny problem ?? prosze o pomoc
szybki1277
Nowicjusz

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Re: VW Polo 1.1 nie odpala zalewa przepustnice MONOWTRYSK

05 Maj 2011, 17:27

Sprawdź ciśnienie paliwa i czy jest drożny powrót.
Wtryskiwacz jest zwierany do masy przez ECU w sposób impulsowy, przy zwarciu do masy leje paliwem non stop.
andrzej_124
Stały forumowicz

05 Maj 2011, 19:27

Więc powrót sprawdziłem jest napewno dobry cisnienia paliwa nie mam czym sprawdzić ... ale wykombinuje coś
szybki1277
Nowicjusz

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

06 Maj 2011, 09:19

Miałem taki przypadek w Astrze, winna była pompa paliwa ( ktoś wcześniej zamontował pompę i większej wydajności i wyższym ciśnieniu). Sprawdzisz tak jak napisał andrzej_124 mierząc ciśnienie paliwa.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept serii 1 tii 2007 BMW Concept serii 1 tii 2007
    Studium stylistyczne skupione wyłącznie na wyścigach motorowych. Samochód zbudowany w oparciu o BMW serii 1 Coupé wpisuje się w tradycję tworzenia kompaktowych, lekkich i sportowych aut coupé produkcji ...
    Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      GTP Light