VW POLO 1995R. 1.0 NIE ZAPALIŁ PO NOCY

VW POLO 1995R. 1.0 NIE ZAPALIŁ PO NOCY

28 Sie 2014, 15:13

Witam!
Mam problem z polaczkiem,mianowicie padł akumulator po nocy,a dzień wcześniej wszystko działało bez zarzutów. Wszystko co by mogło pobierać prąd było wyłączone-radio,światła,drzwi pozamykane. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zostawiony kluczyk w stacyjce. Czy to mogło mieć wpływ na rozładowanie się aku?
kalaa94
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 04 2012
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Renault Megane I
Silnik: 1.4 95KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: VW POLO 1995R. 1.0 NIE ZAPALIŁ PO NOCY

28 Sie 2014, 21:51

Kolega miał to samo ale w innym aucie, okazało się, że immobilizer (nie wiem w jaki sposób) rozładował mu aku..
OktuST
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 01 2014
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Volkswagen Golf IV
Silnik: 1,9TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie
    Historia Toyoty Yaris, najpopularniejszego modelu marki w Europie, jest bogatsza niż można by sądzić, patrząc tylko na jego trzy generacje. Przez 19 lat swojej obecności na rynku Yaris niemal co roku zaskakiwał swoim nowym ...
    Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia
    "Nagroda "Design of the Year" to wielki zaszczyt dla SKODY i ogromne wyróżnienie dla całego naszego zespołu. Nowa Octavia jest klasą sama w sobie pod każdym względem. Jej doskonałe proporcje, czyste i ostre linie nadwozia ...

•  
    • Skoda Popular wyposażona w narty
      Toyota GT 86 7
      Nissan GTR, tył
      Nissan GTR R-35