Vw polo 6n2 felgi

vw polo 6n2 felgi

29 Cze 2015, 19:21

Witam wszystkim jestem nowy na forum więc przepraszam jak źle dodam gdzieś temat .Mam pytanie związane z polo 6n2 mianowicie kupiłem alusy 15'' 7j ET35
,przymierzałem je narazie bez opon i wydaje mi się że będą z przodu nachodziły na kielich amortyzatora bo wzrokowo nachodzi rant na kielich amortyzatora.Dodatkowo czy mogę wsadzić oponki 195/50/r15 ,jedni piszą że będzie tarło drudzy że nie .Pozdrawiam dziękuję za odpowiedzi
elboski
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 05 2013
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: vw polo 6n2
Silnik: 1.0 Benz
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso
    W dniach 9-10 podczas marcowej premiery, Toyota zaprezentuje w swoich polskich salonach dwie nowości. Model RAV4 czwartej generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów motoryzacyjnych na polskim rynku. ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Mazda rim
      Helikopter - loty wycieczkowe