VW Polo II FOX 1.0KAT 91r.

VW Polo II FOX 1.0KAT 91r.

05 Cze 2011, 14:02

Witam, mam problem ze wskaźnikiem paliwa, jak wskazówka schodzi poniżej tej kreski grubej białej zaznaczonej na rysunku to auto się zapowietrza i szarpie, a potem już nie chce odpalić, nigdy mi się nie zapalała dioda rezerwy. Oprócz tego jak mam w baku 10l benzyny to wskaźnik mi pokazuje 20l. Z tego co wiem to poprzedni właściciel wymieniał zbiornik paliwa na nowy, ale włożył tej samej pojemności bak. Znajomy zaglądał do pływaka i podobno jest sprawny. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Image
premier
Nowicjusz

Miejscowość: Lubsko

Re: VW Polo II FOX 1.0KAT 91r.

05 Cze 2011, 19:00

Zbiornik jeżeli jest taki sam to pozostaje regulacja pływaka skoro jest na 100% sprawny . Możliwe że przy demontażu /montażu został wygięty i teraz przekłamuje.
Co do zapowietrzania to możliwe że pompka jest źle zamocowana i nie dochodzi do samego dna zbiornika, lub brakuje sitka na jaj spodzie.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył