VW Polo IV migajaca kontrolka ręcznego

VW Polo IV migajaca kontrolka ręcznego

28 Sie 2019, 22:59

Witam, niedawno wystąpił u mnie problem migającej a zarazem piszczacej jak sygnał braku zapietych pasów kontolki hamulca ręcznego. Co ciekawe jak jeżdżę sam pojawia sie problem na szybkim wchodzeniu w zakręty lub ogólnie podczas szybszej jazdy. Dodatkowa osoba jako pasażer powoduje miganie i piszczenie na każdym zakręcie praktycznie. Kroki jakie sprawdziłem, poczynilem:
* sprawdziłem stan płynu hamulcowego, równa sie linii max
*klocki nie sa starte
*ręczny oczywiście spuszczony do końca

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Robert
robertatsu
Nowicjusz

Re: VW Polo IV migajaca kontrolka ręcznego

29 Sie 2019, 10:06

Wygląda to na problem z czujnikiem przy ręcznym który być może nie kontaktuje poprawnie i warto by było to sprawdzić. Mogą być też gdzieś przetarte kable które raz zwierają a raz nie ale w pierwszej kolejności sprawdź wtyczkę czujnika przy hamulcu ręcznym.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego? Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego?
    Podstawą korzystania z każdego samochodu jest zapewnienie mu należytej ochrony. Tyczy się to nie tylko wnętrza wozu, lecz także karoserii. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszego garażu powinny być zatem ...
    [SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5 [SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu E - silnik diesla o mocy ok. 180KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - BMW X5 3,0d e53 - 184KM - Mercedes ML 270 ...

•