VW Polo, Suzuki Swift czy Ford Fiesta ?

VW Polo, Suzuki Swift czy Ford Fiesta ?

15 Maj 2018, 23:02

Witam, planuje kupić samochód zastanawiam się nad Suzuki Swift IV 1.3 benzyna , VW Polo IV 1.4 benzyna lub Fordem Fiestą MK6 1.4 benzyna. Potrzebuję samochodu który będzie stosunkowo mało palił, będzie bezawaryjny ( tani w naprawie ), chciałbym również założyć kiedyś do niego gaz i nie wiem który silnik najlepiej by się nadawał i ogólnie który z tych samochodów byłby najlepszy do dojazdów do pracy ok 20 km w trybie mieszanym. Może ktoś coś powie od siebie bo ja nie miałem styczności z żadnym z tych aut.
holdfast
Obserwowany

Auto: Vectra C

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień Cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień
    Cyfrowa rewolucja ŠKODY dotyka kolejnych obszarów wyposażenia jej modeli. Obok usług online i systemów wspierających kierowcę, jednym z najnowszych elementów wyposażenia samochodów ŠKODY ...
    Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia
    Octavia jest podstawą powodzenia SKODY. Model ten przyniósł sukces marce w ciągu ostatniego dwudziestolecia. W 2012 roku auto zostało uznane za bestseller SKODY, stanowiąc aż 44 proc. jej światowych dostaw. SKODA Octavia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 21981822 841679859328167 1383996901 o
      Opel kadett, 1970 rok
      Nissan Patrol GR
      Volkswagen Golf III, exodus, wnętrze