VW RCD 200 czyli fabryczne radio do Bory

VW RCD 200 czyli fabryczne radio do Bory

02 Sie 2012, 13:28

Wtam. Niedawno kupiłem Borę z 2003r. w której zamontowane jest stare radio CD Blaupunkt Florida RD 168. No i jak to z takimi staruszkami bywa, nie czyta płyt CD i chciałbym je zmienić. Odkryłem, że można zamontować fabryczne radio CD RCD 200, dzięki czemu samochód m.in. nabrałby wyglądu w środku, bo pozbyłbym się tej brzydkiej dziury nad obecnym odtwarzaczem, zwanej półką/schowkiem :P Doczytałem się, że niestety potrzebny do tego jest CAN-BUS Adapter, żeby radio działało w 100%-ach. Pytanie, jakich funkcjonalności nie uzyskam bez tej przejściówki? Czy radio w ogóle będzie działać?
mkmck
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 05 2009
Auto: VW Bora 2003, 1.9 TDI 90KM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Piski, luzy i stuki w zawieszeniu Piski, luzy i stuki w zawieszeniu
    Zły stan techniczny pojazdów jest co roku przyczyną wielu wypadków drogowych. Jesienią warto sprawdzić stan zawieszenia swojego samochodu i przygotować go do bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach zimowych. ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      Nissan 350Z
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio