VW SHARAN 2010 2.0 diesel

VW SHARAN 2010 2.0 diesel

08 Gru 2018, 23:45

Witam. Mam vw sharana z 2010r. Z automatyczna skrzynia biegów. Ostatnio odpaliłam go i na komputerze zaczęła mrugać litera P, zniknęła i pojawił się symbol klucza. Zgasilam i odpaliłam samochod i było Ok. Co to mogło być? Wcześniej też miałam taki przypadek.
Ostatnio edytowany przez Kao, 09 Gru 2018, 09:24, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Przeniosłem do odpowiedniego działu, następnym razem proszę zwrócić na to wiekszą uwagę gdzie założyć temat.
daria00040
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny
    Audi e-tron Trzecie. W Los Angeles, światowej stolicy filmu, na odbywającej się tam wystawie motoryzacyjnej cztery pierścienie przedstawiają nową gwiazdę. Zobaczyć tu można przygotowane specjalnie na to wydarzenie auto koncepcyjne ...
    SEAT Toledo - nowy, elegancki i nowoczesny SEAT Toledo - nowy, elegancki i nowoczesny
    Nadchodzi nowy SEAT Toledo. Dynamiczny i elegancki na zewnątrz, nowoczesny wewnątrz, napędzany wydajnymi i oszczędnymi jednostkami TSI i TDI i wyjątkowo praktyczny sedan o sportowej aparycji. Czyli potwierdzona za sprawą ...

•  
    • Warto przeczytać