VW T4- problem z kierunkowskazami

VW T4- problem z kierunkowskazami

29 Paź 2010, 18:00

Witam. Mam mały problem. Otóż, dzisiaj w moim VW T4 przestały w ogóle działać kierunkowskazy. Od dwóch dni już powoli coś się z nimi działo. Przy włączeniu 2 razy pomigały i przestały. Dzisiaj jest już cisza. Bezpiecznik sprawdziłem jest OK. Przy włączeniu świateł awaryjnych pali się kontrolka ciągłym światłem, a kierunki nie migają. Nie wiem czy jest może jest to usterka przekaznika czy przełącznika kierunków, albo jeszcze coś innego. Z góry dzięki za podpowiedz. Pozdrawiam
marcinozzy
Nowicjusz

Miejscowość: grudziądz

Re: VW T4- problem z kierunkowskazami

29 Paź 2010, 18:09

przekaźnik/przerywacz powinien "cykać" jeśli nie to problem może być w nim może bimetal zszedł ??
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...
    Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży
    Poruszanie się samochodem wymaga znajomości obowiązujących prędkości, zależnych od rodzajów dróg. Sieć drogowych połączeń w Polsce jest zróżnicowana i często podczas jednej podróży, mamy okazję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda