VW T4- problem z kierunkowskazami

VW T4- problem z kierunkowskazami

29 Paź 2010, 19:00

Witam. Mam mały problem. Otóż, dzisiaj w moim VW T4 przestały w ogóle działać kierunkowskazy. Od dwóch dni już powoli coś się z nimi działo. Przy włączeniu 2 razy pomigały i przestały. Dzisiaj jest już cisza. Bezpiecznik sprawdziłem jest OK. Przy włączeniu świateł awaryjnych pali się kontrolka ciągłym światłem, a kierunki nie migają. Nie wiem czy jest może jest to usterka przekaznika czy przełącznika kierunków, albo jeszcze coś innego. Z góry dzięki za podpowiedz. Pozdrawiam
marcinozzy
Nowicjusz

Miejscowość: grudziądz

Re: VW T4- problem z kierunkowskazami

29 Paź 2010, 19:09

przekaźnik/przerywacz powinien "cykać" jeśli nie to problem może być w nim może bimetal zszedł ??
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana
    Lexus chętnie tworzy specjalne wersje swoich samochodów. Tym razem projektanci zabrali się za model IS i jak zwykle zainspirowali się japońską kulturą. Lexus IS I Blue ze specjalnymi wstawkami w wyjątkowym kolorze ...
    Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...

•