VW Touran 2.0TDI 136 KM komputer pokladowy

VW Touran 2.0TDI 136 KM komputer pokladowy

31 Sty 2010, 15:04

Interesuje mnie zmiana jezyka komputera pokladowego z niemieckiego na np. angielski,czy jest to mozliwe i kto sie zajmuje takimi sprawami??
misiek830925
Nowicjusz

Miejscowość: Hobro

Re: VW Touran 2.0TDI 136 KM komputer pokladowy

03 Lut 2010, 09:54

Poszukaj w instrukcji załączonej do samochodu. Pewnie jest napisane o zmianie języka. Z tego co pamiętam, chyba można zmieniać język własnoręcznie za pomocą kilku "kliknięć". :)
polo94
Nowicjusz

Miejscowość: Wielkopolska

Re: VW Touran 2.0TDI 136 KM komputer pokladowy

30 Kwi 2010, 19:56

[quote="polo94"]Poszukaj w instrukcji załączonej do samochodu. Pewnie jest napisane o zmianie języka. Z tego co pamiętam, chyba można zmieniać język własnoręcznie za pomocą kilku "kliknięć". :)[/quot
Czytalem gdzies ze mozna to zrobic przy pomocy manetek od wycieraczek ale u mnie ten patent jakos nie dziala,albo robie to w nieodpowiedni sposob.MOze ktos wie jak mi pomoc...
misiek830925
Nowicjusz

Miejscowość: Hobro
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi RS Q3 - pierwszy RS linii modelowej Q Audi RS Q3 - pierwszy RS linii modelowej Q
    Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, marka z Ingolstadt zaprezentuje Audi RS Q3, pierwszy model RS w cieszącej się ogromnym zainteresowaniem rodzinie Q. Ten wyjątkowy samochód łączy w sobie przemyślaną ...
    BMW Concept X6 2007 BMW Concept X6 2007
    BMW Concept X6 ten przedprodukcyjny samochód koncepcyjny jest pierwszym na świecie autem typu SAC (Sports Activity Coupé). Koncept prezentuje wizję BMW scalającą cechy modeli BMW X z atrybutami typowymi dla ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Celica, Honda Prelude
      Test najlepiej wykonać samemu przed przejazdem autami
      Sędzia i załoga od wózka
      Audi 80