VW Touran 2.0TDI 136 KM komputer pokladowy

31 Sty 2010, 14:04

Interesuje mnie zmiana jezyka komputera pokladowego z niemieckiego na np. angielski,czy jest to mozliwe i kto sie zajmuje takimi sprawami??
misiek830925
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Hobro

03 Lut 2010, 08:54

Poszukaj w instrukcji załączonej do samochodu. Pewnie jest napisane o zmianie języka. Z tego co pamiętam, chyba można zmieniać język własnoręcznie za pomocą kilku "kliknięć". :)
polo94
Nowicjusz
 
Posty: 24
Miejscowość: Wielkopolska

30 Kwi 2010, 18:56

[quote="polo94"]Poszukaj w instrukcji załączonej do samochodu. Pewnie jest napisane o zmianie języka. Z tego co pamiętam, chyba można zmieniać język własnoręcznie za pomocą kilku "kliknięć". :)[/quot
Czytalem gdzies ze mozna to zrobic przy pomocy manetek od wycieraczek ale u mnie ten patent jakos nie dziala,albo robie to w nieodpowiedni sposob.MOze ktos wie jak mi pomoc...
misiek830925
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Hobro
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowa generacja Lexusa IS pierwsze oficjalne zdjęcia
    Światowa premiera całkowicie nowego Lexusa IS będzie miała miejsce 15 stycznia 2013 roku na Salonie Motoryzacyjnym w Detroit. Na rynku europejskim nowy model dostępny będzie między innymi w wersji IS 250 oraz w wersji IS ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...