VW Touran Instalacja CNG

[VW Touran] Instalacja CNG

15 Lip 2008, 15:01

Witam.

Moj pierwszy post dlatego prosze mnie odrazu nie besztac. Regulaminy bede czytal po napisaniu posta, poniewaz mi sie spieszy (jestem w pracy) i nie mam za duzo czasu.

Mam male pytanie odnosnie instalacji CNG, a mianowicie chcialem sie dowiedziec czy nie wiecie moze gdzie w MIELCU LUB OKOLICACH jest jakis serwis ktory moglby sie tym zajac. Poniewaz mam z nim problem ale jako ze sie nie znam to nie wiem w czym tkwi problem i dlatego chcialbym podjechac gdzies do serwisu.

Autko w ktorym mam instalacje CNG to VW Touran 1.6 (benzynka).

Pozdrawiam i licze na pomoc.
Drago
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Manufaktura Car Show 2013 Manufaktura Car Show 2013
    W miniony weekend w Ch Manufaktura można było zobaczyć wydarzenia pod nazwą "Manufaktura Car Show 2013". To propozycja dla miłośników czterech kółek w najróżniejszych odsłonach. W tym roku była to największa ...
    Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem
    Aż 20% kierowców goli się, czesze włosy lub poprawia makijaż podczas jazdy samochodem. Co więcej, jeden na 20 kierowców przyznaje się do wykonywania tego typu zabiegów pielęgnacyjnych w ruchu ulicznym, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009