Vw, toyota, volvo, ford auto do 45 tys

[vw, toyota, volvo, ford] auto do 45 tys

28 Paź 2007, 21:36

mam problem z wyborem samochodu . chciałbym toyote avensis ale na nowszą wersje od 2003 jeszcze nie mam kasy ( kosztuje w dieslu kombiak powyzej 50.000) za rok może nazbieram . musze juz zmienic auto bo sie sypie . zastanawiam sie na passatem 2001-2003 1.9 tdi ale strasznie kradą i juz od 2 miesiecy nie moge znalesc bezwypadkowego w kazdym cos sie znajdzie ukrytego . ford duzy ale jakies złe opinie o silniku i cena szybko spada ( myslałem o mondeo 2.0 tdci 2004 lub focus c-max ) albo volvo v-70 diesel ale słyszałem ze dopiero silnik 2.5 d5 jest ok a 2.4 sypie sie jak w fordach .jaszcze mało wiem o starszej wersji toyoty corolli albo avensis do 2003 r. :P :P
marko
wlod
Nowicjusz

Miejscowość: zachodniopomorskie

Re: [vw, toyota, volvo, ford] auto do 45 tys

29 Paź 2007, 15:48

jak masz taki problem to kup sobie BMW E39 (5) i będzie dobrze :D :D kupisz już za 25 tyś, a to jest auto bardzo dobre ale tylko to spalanie i ... poczucie ze sie jest dresem i ma sie łysą głowę ( dla mnie bardzo głupi stereotyp i nie prawdziwy ) sam niedługo planuje Kupno Takiego Właśnie BMW. skoro nie masz kasy na Toyote to może poszukaj jakiegoś Volvo s60 ...
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Outlander - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP Mitsubishi Outlander - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP
    Outlander - nowy crossover Mitsubishi Motors, który zadebiutował w Europie kilka tygodni temu, został poddany nowej serii testów zderzeniowych, organizowanych przez instytut Euro NCAP. Samochód uzyskał ...
    Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda