Vw wezwał mnie do serwisu, jechac nie jechac ?

Vw wezwał mnie do serwisu, jechac nie jechac ?

21 Lut 2017, 14:14

A wiec od poczatku, mamy w firmie multivana z 2008 roku 2.5 130 km i w zwiazku z tą aferą volkswagenową zwiazaną z oszukaną emisją spalin vw przyslał nam pismo abyśmy wstawili auto na ..... w sumie sam nie wiem co oni tam będą robić. No i wlasnie tu mamy dylemat czy jechac czy nie czy beda jakies konsekwencje tego? Dodam ze mamy chipa na 180 KM i tak sie zastanawiam czy bedą chcieli wrócić do fabrycznych ustawiań
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę

Re: Vw wezwał mnie do serwisu, jechac nie jechac ?

15 Mar 2018, 09:28

Wiem, że to odkop, ale przypadkowo na taki filmik się natknąłem, komentarze pod filmem też warto poczytać.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

yeti65
Stały forumowicz

Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Lancer 2014, Vitara 2017
Silnik: 1,6 117KM 1,6 120KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne liście - piękne i niebezpieczne Jesienne liście - piękne i niebezpieczne
    Choć kolorowe liście to urokliwy element jesieni, może on stać się przyczyną zagrożenia na drodze. Na mokrych liściach auto łatwo traci przyczepność, mogą one też przykrywać nierówności czy dziury, a nawet uszkodzić ...
    Silniki Renault Energy F1 w bolidach Caterham F1 Team Silniki Renault Energy F1 w bolidach Caterham F1 Team
    Renault Sport F1 i Caterham F1 Team potwierdzają przedłużenie współpracy w ramach Mistrzostw Świata FIA w Formule 1 na trzy kolejne lata. Od przyszłego sezonu, Caterham F1 będzie korzystać z silników Renault ...

•