Vw wezwał mnie do serwisu, jechac nie jechac ?

Vw wezwał mnie do serwisu, jechac nie jechac ?

21 Lut 2017, 14:14

A wiec od poczatku, mamy w firmie multivana z 2008 roku 2.5 130 km i w zwiazku z tą aferą volkswagenową zwiazaną z oszukaną emisją spalin vw przyslał nam pismo abyśmy wstawili auto na ..... w sumie sam nie wiem co oni tam będą robić. No i wlasnie tu mamy dylemat czy jechac czy nie czy beda jakies konsekwencje tego? Dodam ze mamy chipa na 180 KM i tak sie zastanawiam czy bedą chcieli wrócić do fabrycznych ustawiań
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna

Re: Vw wezwał mnie do serwisu, jechac nie jechac ?

15 Mar 2018, 09:28

Wiem, że to odkop, ale przypadkowo na taki filmik się natknąłem, komentarze pod filmem też warto poczytać.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

yeti65
Stały forumowicz

Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Lancer 2014, Vitara 2017
Silnik: 1,6 117KM 1,6 120KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięciostopniowa skala autonomicznej jazdy Pięciostopniowa skala autonomicznej jazdy
    Coraz śmielej do seryjnych modeli samochodów przedostają się rozwiązania, zwalniające kierowców z części ich dotychczasowych obowiązków. Klasyfikacje stopni jazdy autonomicznej umożliwia pięciostopniowa ...
    Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność
    Toyota planuje szybką ekspansję na rynku samochodów elektrycznych. Pionier rynku hybryd prowadzi najbardziej zaawansowane na świecie prace nad bateriami ze stałym elektrolitem, które mają być odpowiedzią na ...

•  
    • Pancerny wóz bojowy prod. czechosłowackiej typu JESTERKA (JASZCZURKA)
      Lexus RX 350L, 2018 rok, 3 rzędy siedzeń
      Mitsubishi Space Star, tył
      Seat Cordoba Vario - "Limonka"