W gazie czy dieselku

Re: w gazie czy dieselku

30 Maj 2010, 12:27

motyl38 napisał(a):Ok bardzo wam dziękuję. A mam jeszcze pytanie bo mam 19 lat i nie mam zniżek a furkę chciał bym wziąć na brata jako właściciela bo ma zniżki a siebie jako współwłaściciela. I teraz takie moje pytanie, ponieważ brat skończył studia i zaczął pracę w warszawie a ja mieszkam 70km od i jak bym kupował samochód to nie wiem czy on akurat w tym momencie mógł by przyjechać. Może on dać mi jakieś upoważnienie żebym złożył za niego podpis na umowie że on jest właścicielem samochodu czy coś takiego?? Czy bez niego nie ma szans żebym kupił na niego samochód?

Równie dobrze Ty możesz być właścicielem a brat współwłaścicielem i jechać na jego zniżkach.
Wiem bo sam tak miałem z mamą. Umowa była spisana normalnie na mnie i dodatkowo spisałem umowę darowizny na mamę i jechałem bez problemów z jej zniżek.
Korczus
Początkujący

Miejscowość: Leszno

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...
    Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy
    Po raz pierwszy w historii sportowy oddział Mercedes-Benz prezentuje fascynujący samochód kompaktowy. A 45 AMG to element strategii "AMG Performance 50", stworzonej dla uczczenia 50. urodzin AMG w 2017 roku. Do jego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI