W miarę sprawdzone auto do 10k

W miarę sprawdzone auto do 10k

17 Wrz 2015, 11:30

Witam,
Przeglądam to forum już od pewnego czasu jednak dopiero teraz zdecydowałem się napisać. Moja ibiza wyzionęła ducha a teraz szukam czegoś większego.
Nie ukrywam że wersja nadwozia jest dla mnie bez większego znaczenia. Jednak było by super gdyby auto miało więcej niż 3 drzwi. Najlepiej gdyby był to diesel lub benzyna+gaz ewentualnie oszczędna benzyna. 10k to max jaki jestem wstanie przeznaczyć jednak nie ukrywam że chciałbym się zmieścić 8,5k. Jeżdżę w cyklu mieszanym jednak ze znaczącą przewagą trasy. Przez co zależy mi na tym żeby prędkość przelotowa była koło 120km/h. Moja ibiza miała z tym problem w sumie trzeba było ją piłować żeby tak jechała.
Na oku mam kilka modeli są wśród nich Volvo V40, corrola e11, Accoord VI

przy okazji co myślicie o tym konkretnym ogłoszeniu [link wygasł]

No i jestem w kropce. Auta szukam do ok 75km od Radomska. Ma ktoś jakieś typy?
mefisto506
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 07 1992
Auto: Ibiza 6k

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...
    Alfa Romeo 1600 Spider Alfa Romeo 1600 Spider "Duetto", 1966 rok
    1600 Spider "Duetto" zadebiutował w 1966 roku, prezentując się w oryginalnym i niekonwencjonalnym wzornictwie - dzieł Pininfarina - który wyraźnie odróżniał się od innych wersji z gamy Giulii, dzięki niskiemu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      GTP Light