W203 C180, błąd p2046 i p2047. Ktoś coś?

W203 C180, błąd p2046 i p2047. Ktoś coś?

14 Wrz 2018, 13:45

Witam

Wyskoczył mi błąd p2046 i świeci check.
Po skasowaniu check wraca.

Delphi pokazuje, że jest to sonda, ale w googlach wyczytałem że sonda ma inne oznaczenie.
W internecie jest to dość mało popularny błąd.

Może ktoś pomóc ?
Zacząć od sondy ?
janiko9911
Obserwowany

Re: W203 C180, błąd p2046 i p2047. Ktoś coś?

16 Wrz 2018, 12:18

Nie znam oznaczen,kodow bledu,ale znam to auto,brat mial.Paral sie z ciagle powracajacym check engine,auto troszeczke tracilo na mocy,opcje byly dwie,albo przepustnica albo przeplywka.Poradzilem mi by zaczal o wypiecia przeplywki ,czyli wtyczki I przeczyscil ja sprayem kontaktowym,wrocila moc I check jus sie nie zapalil nigdy.Przepustnicy nie trzeba bylo rozbierac.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

9 rzeczy, które musisz wiedzieć o nitro N2O 9 rzeczy, które musisz wiedzieć o nitro N2O
    Ludzie nieustannie czegoś poszukują – astrofizycy życia w kosmosie, biolodzy recepty na długowieczność, a tunerzy sposobów na wyciśnięcie jak największej mocy z silników. Ci ostatni mają najłatwiejsze ...
    SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie SEAT Ibiza CUPRA najbardziej dynamiczne auto w swojej klasie
    Nowa Ibiza CUPRA oddaje esencję marki SEAT w najczystszej formie – wspaniały design, niesamowita wydajność i nowoczesna technologia łączą się ze sobą w Nowej Ibizie CUPRA, aby stworzyć najbardziej dynamiczny projekt ...

•  
    • VW Passat Variant GTE, przód
      Scania rury wydechowe do góry
      Renault Espace, przód
      Men's Day 2010