W208 przed liftem czy po? Jakie są różnice?

W208 przed liftem czy po? Jakie są różnice?

13 Paź 2018, 14:43

Cześć.
Zastanawiam się nad kupnem CLK w208 i bardzo zastanawiają mnie różnice, zarówno te kosmetyczne jak i techniczne w wersji przed i po liftingu. Ponadto chciałbym prosić o wyrażenie swojej opinii o samym modelu i ewentualnie jeżeli macie chęć i czas to podrzucenie jakiś ciekawych ofert do 8/9 tysięcy. Najbardziej interesuje mnie wersja 2.0 kompresor 163 albo 190 kM
Pozdrawiam serdecznie
Mateusz
HappyDefe
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 23 08 2016
Auto: Nie mam

Re: W208 przed liftem czy po? Jakie są różnice?

14 Paź 2018, 12:36

CLK za 8-9 tysięcy to raczej kiepski pomysł, zerknąłem na ogłoszenia i kiepsko wyglądają auta w tym budżecie, nawet za 10 tysięcy nie ma nic ciekawego.
Ossy
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zawsze zwalniaj przed skrzyżowaniem Zawsze zwalniaj przed skrzyżowaniem
    Skrzyżowania to jedne z najniebezpieczniejszych miejsc dla kierowców. Dochodzi na nich średnio rocznie do około 10 tysięcy wypadków, co stanowi ponad 30% wszystkich wypadków drogowych w Polsce(1). Wielu ...
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•