Wakacyjne promocje na paliwa

01 Lip 2022, 10:13

Nastały wakacje, paliwo drogie, więc spółki paliwowe wpadły na wspaniały :) pomysł, jak ulżyć :D wszystkim tym, którzy wyjeżdżają na wakacje własnym transportem. Można by to nazwać prześcigają się obecnie w promocjach i warunkach promocji.
Orlen - będąc w programie lojalnościowym Vitay, można otrzymać rabat 30 groszy na litrze Pb i ON. Nie ma niestety rabatu na LPG. Majac Kartę Dużej Rodziny rabat wynosi 40 groszy na litrze. Są jednak ograniczenia - promocja trwa od 27 czerwca do 31 sierpnia. Rabat jest udzielany na maksymalnie 50 litrów Pb lub ON. Rabat można uzyskać trzy razy w okresie 0d 27 czerwca do 31 lipca i trzy razy w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia. Tankowanie może odbywać się tylko i wyłącznie do baku samochodu ( nie wolno lać do karnistrów ). Tak więc w czasie trwania promocji, można zatankować 6 razy po max. 50 litrów paliwa, zachowując warunek, że 3 razy w ciągu jednego i 3 razy w ciągu drugiego miesiąca wakacyjnego.
BP - tu trzeba być w programie lojalnościowym Payback. Promocja jest prowadzona na wybranych stacjach BP i Aral. Trwa od 1 lipca do 13 września. Tutaj nie ma już maksymalnego limitu ilości paliwa ( ale jest minimalny limit paliwa - 25 litrów ) i rabatem są objęte wszystkie paliwa ( łącznie z LPG ). Rabat wynosi 30 groszy z kartą Payback, natomiast nie będąc w tym programie lojalnościowym, rabat wynosi 10 groszy. Oprócz tego, po zatankowaniu minimum 25 litrów dowolnego paliwa, dostajemy bon o wartości 3 zł do wykorzystania w WBC lub myjni. Bon jest ważny 2 tygodnie.
Lotos - tu trzeba być w programie lojalnościowym Navigator. Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia. Warunki promocji są praktycznie takie same jak na Orlenie, czyli 30 groszy na litrze Pb lub ON ( z wyłączeniem LPG ), z promocji można skorzystać 3 razy w jednym miesiącu i max 50 litrów, czyli 150 litrów na jeden miesiąc. Tutaj również trzeba tankować tylko do baku. Na Lotos-ie przy korzystaniu z rabatu na paliwo nie będą naliczane punkty Navigator.
Circle - tu również obowiązuje karta lojalnościowa. jak klient uzbiera na karcie 50 zatankowanych litrów ( można najpierw zatankować 20, a kolejnym razem 30 litrów ) to dostaje się 10 groszy rabatu za każdy litr paliwa Miles i LPG oraz 15 groszy za litr paliwa Miles Plus. Jak uzbieramy 100 litrów, to dostaniemy 50% rabatu na hot-dog-a i kawę, a jak uzbieramy 150 litrów, to dostaniemy rabat 50% na myjnię. Jednakże każdy voucher, można dostać tylko 2 razy w miesiacu. I co najważniejsze :) - każdy nowy uczestnik programu Circle K Extra, dostaje darmowego hot-doga i kawę :happy:
Tyle narazie udało mi się nazbierać dla was promocji. Nie wykluczone, że zasady promocji będą się zmieniać, tak jak to było w ostatnim czasie na Orlenie jak pojawiły się promocje na innych stacjach.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 19374
Zdjęcia: 1207
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Teoria obciążenia pamięci oraz hałas i prowadzenie samochodu
    Teoria obciążenia poznawczego(1) zakłada, że pamięć robocza może przechowywać jednocześnie tylko ograniczoną ilość informacji. Kiedy kierowca prowadząc samochód, przekroczy ten limit np. słuchając radia, rozmawiając ...
    Wyposażenie na każdą wyprawę
    Jak przetrwać samochodową wyprawę w teren, do leśnej głuszy lub… na kemping? Jesteśmy coraz wygodniejsi i chcemy ułatwiać sobie życie. Nawet, jeśli pragniemy spędzić kilka dni jak Bear Grylls, możemy przy tym podarować ...