Walka ze rdzą

Walka ze rdzą

21 Mar 2015, 17:29

Dzisiaj posprzątałem samochód i przyjrzałem się mu dokładnie, niestety ale wygląda to nieciekawie. Czy na progu miałem szpachlę? I jak to ewentualnie naprawić? Kolejna sprawa bagażnik, są tam jakieś dziwne linie (jakby ktoś pijany to robił), kolejną kwestią są progi od środka, jest na nich trochę rys, idzie to jakoś naprawić? Jakiś zorro podpisał mi się też na samochodzie, i ostatnią rzeczą jest połamana przednia atrapa, idzie taką dostać?

Samochód to Seat Cordoba z 2003 roku, posiadam go już od 5 lat..
Próg

[spoiler]

Image
Image
Image
Image
Image

[/spoiler]

Zorro
[spoiler]
Image
[/spoiler]

Grill
[spoiler]
Image
[/spoiler]
Bagażnik
[spoiler]
Image
Image
Image
[/spoiler]
fatall1ty
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 01 2013
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.4 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Walka ze rdzą

03 Kwi 2015, 09:31

Nie ma tragedii. Na progach jest rdza powierzchowna z którą sam sobie poradzisz, a jak nie masz żadnych manualnych zdolności to blacharz dużo nie weźmie. Progi od środka zostaw, chyba że wkurza Cię strona estetyczna. Zderzak z przodu, musisz podjechać tam gdzie plastik spawają. A bagażnik to są spawy fabryczne. :ok: Ryse możesz spolerować, jak nie jest głęboka.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
    Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...
    Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny
    Za odpowiednie, zgodne z przepisami działania transportowe odpowiadają gminy. To właśnie na nie spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym do szkół i przedszkoli dzieciom. Według raportu NIK, w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda