Warsztat na Modlińskiej 35 w Warszawie polecam

06 Paź 2011, 14:13

dzień dobry
chciałbym polecić ten warsztat. Mają niskie ceny usług oraz produktów na stronie internetowej autoopony.eu. Oponki zostały dostarczone do sklepu z dnia na dzień. Mają też możliwość montażu opon.
Podobno niedługo będzie można wygrać nagrody rzeczowe i usługi w konkursie
pozdrawiam
warzecha
Obserwowany
 
Posty: 1

31 Sty 2018, 09:13

Jako ś od roku głównie korzystam z serwisu (nazwę warsztatu podam na PW), mają dokładne podejście, zawsze wolą sprawdzić dwa razy zawczasu niż coś zrobić źle. Także bez fuszerki, solidnie, sumiennie, dla mnie idealnie ;)
kamilswiech
Nowicjusz
 
Posty: 23
Prawo jazdy: 13 03 1990
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Audi
Paliwo: Benzyna + LPG

30 Maj 2018, 12:47

Dobrą robotę robią w serwisie (nazwę warsztatu podam na PW), polecam miejscówkę na przeglądy okresowe i też takie przed zakupem używanego auta, można sobie zaoszczędzić nerwówki i niepotrzebnie wydanych pieniędzy. Ja dzięki nim z jednego auta zrezygnowałem a już byłem mocno nakręcony żeby jednak kupić bo z wierzchu wyglądał super, ale niestety w środku był lekki dramat.
kamilswiech90
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 18 02 1989
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW
Silnik: 2.0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Silniki Renault Energy F1 w bolidach Caterham F1 Team
    Renault Sport F1 i Caterham F1 Team potwierdzają przedłużenie współpracy w ramach Mistrzostw Świata FIA w Formule 1 na trzy kolejne lata. Od przyszłego sezonu, Caterham F1 będzie korzystać z silników Renault ...
    Volkswagen Crafter "Van of the Year 2017"
    Nowy Crafter marki Volkswagen Samochody Użytkowe, produkowany wyłącznie w fabryce w Białężycach koło Wrześni, pod wieloma względami wyznacza standardy wśród aut dostawczych. Samochód ma bardzo bogate wyposażenie ...