Warsztaty samochodowe w Poznaniu i okolicy

Re: Warsztaty samochodowe w Poznaniu i okolicy

07 Paź 2015, 13:32

Pilnie poszukuję opinii o serwisie samochodowym "MAXAUTO ELEKTRONIKA" - Poznań, Morasko 17A. Ktoś miał styczność z tymi panami?
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 06 2004
Auto: Toyota camry

20 Paź 2015, 12:08

Ja polecam Jurpol dla poszukujących fachowej obsługi przy wymianie szyb.
Firma Jurpol posiada w własnej ofercie szyby samochodowe wspólnie z ich montażem. Kładzie sobie za priorytet wielką jakość usług. Jurpol instaluje szyby w autach osobowych, jednak także w pojazdach ciężarowych, szynowych, przemysłowych, a także zabytkowych itp. Przez szeroki wachlarz usług trafiamy do wielkiego zespołu odbiorców. Każdy konsument, który skorzystał z naszych usług będzie z pewnością zadowolony.

Jako lider w specjalizacji dystrybucji jak również wymiany szyb samochodowych Jurpol zajmuje się również czyszczeniem rys na szybach samochodowych jak również naprawą pęknięć. Załoga pracownicza to sami fachowcy, dlatego zadbają o jakikolwiek nawet najmniejszy szczegół. Jesteśmy firmą mobilną, wykonalny jest więc montaż szyb u klienta. Centrala naszej firmy Jurpol znajduje się w mieście Komorniki, niemniej jednak dysponujemy także sekcje: Poznań (filia Górczyn i Rondo Obornickie), Września, Kalisz i Bydgoszcz. Wkrótce rozpoczynamy dodatkowe punkty.
paka99
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 18 08 2011
Auto: Peugeot 206

21 Paź 2015, 12:50

Porządna firma motoryzacyjna świadcząca wysokiej jakości usługi to KUJAWA z Lubonia.. Fachowo i sprawnie wymieniają skrzynie biegów oraz mają duży wybór części zamiennych. Serdecznie polecam.
Boszny
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 02 2009
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Nie mam

23 Paź 2015, 21:20

Potwierdzam ze mechanik Optigaz auto serwis poznań piatkowo to dobra firma . Oddałem tam auto (świerzo kupione) do przeglądu czyli wymiany filtrów oleju itd .. mechanik zadzwonil czy ma wymieniać bo filtr powietrza i kabiny sa jak nowe . Plus za uczciwość
Mariusz777
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 09 1996
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: honda civic 7
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

21 Gru 2015, 11:41

Ja korzystam z serwisu samochodowego w Luboniu na Powstańców Wlkp. 4A i bardzo sobie go chwale. Wszystkie naprawy są wykonywane sprawnie i zawsze na czas.
fankol
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 08 1983
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Audi A6
Silnik: 2,5
Paliwo: Diesel
Typ: Inny

11 Sty 2016, 22:57

No ja bym stawiał raczej na "okolice", wbrew pozorom są tam o wiele lepsze warsztaty niż w samym Poznaniu :) Kilka razy byłem w serwisie znajdującym się w Luboniu, Niedźwiedź-Lock i wyjechałem zadowolony. Raz naprawili mi zawieszenie, innym razem poprawili światła no i generalnie polecam ich na przeglądy. Mają też stronę http://serwis.niedzwiedz-lock.pl/
mankell
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 01 2009
Auto: volkswagen golf
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

• Re: Warsztaty samochodowe w Poznaniu i okolicy

27 Sty 2016, 14:51

Ja serwisuję w Maxauto od kilku lat. Najpierw opla, teraz toyotę. Elektryk samochodowy poprawił mi w oplu kable, do których dostała się wilgoć i wariował zimą. Dlatego gdy kupowałem toyotę poprosiłem ich o pomoc i diagnostykę komputerową. Teraz na bieżąco ją tam serwisuję. Chłopaki z pewnością znają się na rzeczy. Adres to Morasko 17A, Poznań- Piątkowo/k Suchy Las
    adrians85
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 06 2004
    Auto: Toyota camry

17 Lut 2016, 11:34

20 min od Poznania w Luboniu jest Euromaster. Kiedyś złapała mnie usterka na trasie i korzystałam z tego właśnie punktu serwisowego w Luboniu. Spotkałam się z miłą i fachową obsługą. A przede wszystkim usterka sprawnie została usunięta, tak że mogłam kontynuować moja podroż.
    Szalony1258
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1966
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Man

25 Kwi 2016, 01:22

Ja korzystam z Pit Stop Poznań. Od dłuższego czasu korzystam z ich serwisu bo chłopaki znają się na swojej robocie, zawsze wszystko jest na czas i na cacy no i dobrze się dogadujemy.
    Krzysztoff79
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 08 1979
    Przebieg/rok: 37tys. km
    Auto: Mazda323

27 Kwi 2016, 11:21

Pewnie nie jeden z Was odwiedził już fastserv?
    Chłopaki znają się na robocie i co najważniejsze - nie trzeba długo czekac :ok:
    Gonzzy9
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 06 1991
    Przebieg/rok: 38tys. km
    Auto: BMW E36
    Silnik: 1.8
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Inny
    Rok produkcji: 1986

31 Maj 2018, 14:50

Ze swojej strony zwrócę waszą uwagę na serwis.pit-stop-poznan.pl. Bardzo dobra jakość usług, do tego są po prostu terminowi, co mi się osobiście bardzo podoba. Ceny nienajgorsze, nie trzeba jakoś szczególnie nadwyrężać domowego budżetu
    alinowak
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 05 2000
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Audi A4
    Silnik: 2.0 TDI
    Paliwo: Diesel
    Typ: Kombi
    Rok produkcji: 2005

09 Sie 2018, 15:24

Ja dość często jestem klientem serwisu audi centrum ławica, teraz mają usługę na wakacje że można zostawić u nich na czas urlopu swoje auto i zrobią przegląd, naprawią i umyją je. I ma się pewność że jest w dobrych rękach. Zapisać można się tu http://audicentrumlawica.pl/
    abednarz
    Nowicjusz

Auto: opel astra combi

• Chrysler Grand Voyager 3.3, 2001 rok, winda i mocowanie zapasu
      Mercedes-Benz Klasa A
      Przykałdowe ceny części, BMW E60
      Moto Piknik Tychy 2007