Warto z komisu?

Re: Warto z komisu?

17 Lut 2011, 17:36

Ja rok temu kupiłem w komisie Espero i nie miałem żadnych problemów z autem.A ta Astra jeśli mechanicznie jest ok i nie skręca na boki to możesz sie zainteresować a jazda z gazem to groszowe sprawy.
TFSI
Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Warto z komisu?

17 Lut 2011, 18:09

A najlepszym rozwiązaniem, wziąć fachowca (lakiernik,blacharz czy mechanik) i na pewno źle nie doradzi (zapłacisz, ale się nie wkopiesz w późniejsze kłopoty z wozem) pozdrawiam
karosa
Początkujący

Miejscowość: strumień
Prawo jazdy od: 13 04 2000
Auto: SEAT cordoba vario
Silnik: 1,9 TDI 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Hyundai Mistra - prototyp przeznaczony na rynek chiński Hyundai Mistra - prototyp przeznaczony na rynek chiński
    Model koncepcyjny Mistra, najnowsza propozycja marki przygotowana specjalnie z myślą o chińskim rynku, debiutuje w Szanghaju podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej (2013 Shanghai International Automobile Industry ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył