Wgięta podłużnica

27 Sty 2016, 00:03

Cześć, mam sprawę, dodam od razu, że tak wiem po zdjęciach ciężko stwierdzić ale proszę o wyrozumiałość i wyrażenie opinii na podstawie tego co widać.
Otóż mam na oku ładną e36 coupe za przystępną cenę, tylko sprawa wygląda tak, ze była bita w przód, właściciel aktualny taka ją kupił i z zewnątrz wszystko ładnie spasowane, maska jest trochę innego koloru niż reszta ale to do wymiany.
W środku jednak wyraźnie widać na obu podłużnicach leciutkie "wklęśnięcia". Generalnie samochód ma mi być jako buda pod projekt z mocniejszym silnikiem więc zwracam uwagę bardziej na rdze i tego typu sprawy niż mechanikę, jest to jedyny mankament oprócz leciutkiej rdzewki na nadkolu no ale wiadomo, sprawy groszowe.
Poniżej zamieszczam zdjęcia i proszę o ocenę czy widoczne na zdjęciach wygięcia podłużnic mogą jakoś wpłynąć na późniejszą eksploatację auta.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odp ;)

[link wygasł]
oraz
[link wygasł]
MethooD
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: VW Golf IV GTI
Silnik: 1.8t
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

27 Sty 2016, 17:03

Nie wiadomo co to za rocznik, ale jak chcesz auto idealnie proste, to wal do salonu. To co pokazałeś to duperela bez znaczenia.
Anjin
Zaawansowany
 
Posty: 534
Auto: Peugeot

27 Sty 2016, 18:16

Właśnie mam podobną opinie, rocznik niby 1997 ale i tak niemożliwe prawie znaleźć 20 letnie auto nie ruszone ;)
MethooD
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: VW Golf IV GTI
Silnik: 1.8t
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

27 Sty 2016, 18:19

Widać na zdjęciach, że nie ma wkoło nigdzie rdzy, plastiki na swoim miejscu i nie połamane, to mozna się zastanawiac nad kupnem ...
Anjin
Zaawansowany
 
Posty: 534
Auto: Peugeot

27 Sty 2016, 18:39

Dokładnie, ładnie spasowany przód, śladu nie ma. Do tego naprawdę zdrowa, rdza jedynie w dwóch miejscach, progi zdrowiutkie no i ładne wyposażenie :)
MethooD
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: VW Golf IV GTI
Silnik: 1.8t
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

27 Sty 2016, 18:41

No to brać, kupować i niczego nie żałować ! :ok:
Anjin
Zaawansowany
 
Posty: 534
Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Przesiadka na opony zimowe i reguła 7 stopni Celsjusza
    Każda opona zimowa i opona letnia, jak sama nazwa wskazuje, stworzona została do odpowiedniego sezonu i bezpośrednio z tym związanych warunków drogowych. Przyjęto, że granicą, w której sezonowe opony zimowe ...
    Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie
    Przez kilka chłodniejszych miesięcy w przewodach i zakamarkach układu klimatyzacji zdążyły zebrać się szkodliwe dla naszego organizmu zanieczyszczenia, grzyby i pleśnie. U wielu ludzi wywołują one takie nieprzyjemne reakcje ...

29 Sty 2016, 10:35

19-to letnie auto i tylka dwa ogniska korozji? Ja bym się zastanowił, czy nie było coś z jakiegoś powodu ( niekoniecznie kolizje ) robione wcześniej z blacharką.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

29 Sty 2016, 13:47

Bunia już zakupiona :)
MotoAlbercik napisał(a):19-to letnie auto i tylka dwa ogniska korozji? Ja bym się zastanowił, czy nie było coś z jakiegoś powodu ( niekoniecznie kolizje ) robione wcześniej z blacharką.

Co masz na myśli :/ ?
MethooD
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: VW Golf IV GTI
Silnik: 1.8t
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998