Wgniecione, obtarte drzwi a AC ze wspołwłascicielem....

Wgniecione, obtarte drzwi a AC ze wspołwłascicielem....

03 Sie 2012, 10:15

Witam, wczoraj niestety zachaczyłem dosc mocno o słupek, i obtarłem tylnie prawe drzwi w Hyundai i20. Widać wgniecenia i obtarcia. Pojechałem do blacharza lakiernika i wycenił naprawę na 700zł.

Autko jest nowe na gwarancji. Moje pytanko czy naprawiać samemu z własnej kieszeni, czy przez AC? Mam AC jako współwłaściciel. Czy w tym przypadku druga osoba również traci znizki? Druga kwestia gdybym robił z AC to w ASO i nie straciłbym gwarancji na drzwi itd.

Co lepiej robić?
rafcio007
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 10 2011

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...
    Gniazdo, wtyczka OBDII - opis pinów Gniazdo, wtyczka OBDII - opis pinów
    Co to jest gniazdo OBDII i co oznaczają poszczególne piny? OBDII to skrót od angielskiego terminu On-Board Diagnostic level 2. Jest to standard obowiązujący w samochodach i pozwalający na podłączenie urządzenia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył