Wgniecione prawe tylne nadkole

Wgniecione prawe tylne nadkole

25 Wrz 2011, 19:45

Witam.
Miałam mała stłuczke i mam wgniecione prawe tylne nadkole. Potrzebuje dobrego blacharza z warszawy. Mój znajomy polecił mi tego na ul. Liwskiej 2, ale nie pamietał nazwy. Podobno tam robił samochód, i poleca. Wszystkie marki podobno.
Znacie go może?
Z góry dzieki.
karo80
Obserwowany

Re: Wgniecione prawe tylne nadkole

04 Paź 2011, 07:48

strona http://www.naprawy-nadwozi.pl

biuro serwisu znajduje się w budynku ASO Mazdy, tak więc przy okazji przeglądu kiedyś od razu dałem do lakierowania drzwi i jestem bardzo zadowolony ;)
walkomazda
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Auto: Mazda 3, Opel Astra G

30 Paź 2011, 17:47

tylko nie daj sobie nawalić 1 cm szpachli bo zaschnie i pęknie będziesz robił drugi raz - wyciąć i wstawić kawałek nowego jak nie da się wyklepać!
lewr1970
Nowicjusz

Auto: A8 4.2

27 Lut 2012, 19:01

O ile to jeszcze aktualne, to może oni: puller. Mi ostatnio naprawiali jedno wgniecenie na drzwiach i było ok. W każdym razie warto tam najpierw zadzwonić i opisać dokładnie co się stało i jak to wygląda.
Pawcio
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 06 2001
Auto: Renault Clio II

29 Lut 2012, 20:10

nie wiem, jak z tylnym nadkolem, ale mam kumpli w kręgu motocyklistów i wiem, że oni wysyłają zbiorniki z wgnieceniami do usunięcia z Warszawy do Inowrocławia, bo tam jakiś gość jest podobno bezkonkurencyjny
parrus
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

31 Maj 2012, 10:52

walkomazda napisał(a):strona http://www.naprawy-nadwozi.pl biuro serwisu znajduje się w budynku ASO Mazdy, tak więc przy okazji przeglądu kiedyś od razu dałem do lakierowania drzwi i jestem bardzo zadowolony

Popieram wpis "walkomazda" jak najbardziej serwis godny polecenia.
jędrekAS
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 04 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej innowacyjne napędy samochodowe Najbardziej innowacyjne napędy samochodowe
    Jeszcze dwadzieścia kilka lat temu sprawa była prosta – na rynku były dostępne tylko samochody z silnikami spalinowymi. Wszyscy kierowcy robili to samo – wlewali do baku benzynę lub olej napędowy, które ...
    Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      GTP Light
      Jaguar