Więcej samochodów, a opłaty ubezpieczenia OC?

Więcej samochodów, a opłaty ubezpieczenia OC?

08 Lip 2013, 17:44

Witam, w tej chwili jestem właścicielem jednego samochodu. Chciałbym jednak kupić następny dla zabawy w zasadzie, mazdę mx 5 i może w przyszłości kolejne samochody. Jak to jest z opłatami? Za każde auto mam płacić pełną składkę OC? :|
ramzixp
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Więcej samochodów, a opłaty ubezpieczenia OC?

09 Lip 2013, 09:11

ramzixp napisał(a):Za każde auto mam płacić pełną składkę OC?

Płacisz pełną składkę lub ze zniżkami które ci przysługują, trzeba pamiętać że ubezpieczenie OC przypisane jest do samochodu, a nie do jego właściciela. Płacisz za wszystkie auta które posiadasz.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaka jest polska motoryzacja czyli Jaka jest polska motoryzacja czyli "Made in Poland"
    W jakiej kondycji jest polska motoryzacja i czy w ogóle jeszcze istnieje? Wbrew dosyć powszechnym, pesymistycznym opiniom - ma się całkiem nieźle. O inwestycjach, poczynionych w ostatnich latach można napisać książkę. ...
    Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) uruchomiła produkcję swojego pionierskiego elektrycznego modelu hybrydowego typu plug-in (PHEV) na potrzeby europejskiego odbiorcy. Dwukrotne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      GTP Light