Witam - Tomasz z Wawy

Witam - Tomasz z Wawy

21 Wrz 2009, 17:33

Witam, od dziś jestem z Wam,i, chciałbym się przedstawić. Jestem Tomasz z Wawy, przystąpiłem tu aby zasięgać opinii odnośnie wad czy zalet, oraz co można z czymś a czego nie.
Ostatnio edytowany przez tommy0608, 21 Wrz 2009, 19:51, edytowano w sumie 1 raz
tommy0608
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Witam - Tomasz z Wawy

21 Wrz 2009, 20:19

Two tea to two :mrgreen:
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: Witam - Tomasz z Wawy

03 Paź 2009, 12:42

Pytasz czy można używać wady w szalecie?! Szalety mają takie wady raczej chlorowane ,których w chłodnicach raczej nie użyjesz nawet po wykorzystaniu(czyt przepłukaniu) :mrgreen: ,to są ich główna wady.Tommy ty chyba szukasz tutaj zwady ale rzeknę ci ,że można łączyć to co nie można z tym co można ale tylko wtedy gdy można a nie wtedy gdy nie można :!: :mrgreen:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Master Truck 2013 / relacja Master Truck 2013 / relacja
    Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanyh MASTER TRUCK 2013, odbył się już po raz dziewiąty na Autodromie Delta mieszczącym się na terenie lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • GER 4x4 offroad
      Skoda 1000MB Rallye
      Opel Cascada, pracownicy fabryki Opla w Gliwicach
      Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, przyspieszenie, 4