WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

04 Cze 2013, 17:03

Witam! Jestem posiadaczem cinquecento! Dziś rano chciałem zgasić silnik! Przekręciłem kluczyk w stacyjce i nic! Mogłem nim sobie po prostu kręcić! Po wyciągnięciu wkładki ze stacyjki zobaczyłem ze jest ułamana, a dokładnie to co jest zaznaczone w czerwonym kółku w linku: Image

Chce wyciągnąć resztę ze stacyjki, bo po co wymieniać całą! Tylko problem jest taki ze te dwa elementy nie "latają" w środku tylko są na tym miejscu gdzie powinny być! Strasznie ciężkie tam jest dojście! Znacie może jakieś patenty jak się tego pozbyć? Typu auto na lewarek od strony kierowcy i potrząsać, może samo wyleci!

Pozdrawiam i z góry dzięki!
owwhools
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 03 2012
Auto: Fiat Cinquecento

Re: WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

07 Lip 2013, 19:32

tez mialem z tym problem bo jeden ten bolczyk mi sie zlamal i probowalem go wyciagnac i nie dalem rady, nawet bylem u fachowca co naprawia i otwiera zamki i tez nie dal rady tego wygiagnac, trzeba odkrecic stacyjke (sruby zrywalne) i postukac moze wypadnie
kamil88lbn
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Światowa premiera Golfa GTI Światowa premiera Golfa GTI
    W halach targowych nad Jeziorem Genewskim Volkswagen prezentuje – obok Golfa GTD – także seryjną wersję nowego Golfa GTI. W nadwoziu na bazie Golfa VII można zauważyć liczne elementy stylistyczne typowe dla GTI, ...

•  
    • Mercedes-Benz - W126 560 SEC V8, dziewczyna, modelka
      Audi A6 allroad quattro - Avant 2012, 01
      Fiat 500 By Gucci, odsłonięty dach
      Expo Silesia