WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

04 Cze 2013, 17:03

Witam! Jestem posiadaczem cinquecento! Dziś rano chciałem zgasić silnik! Przekręciłem kluczyk w stacyjce i nic! Mogłem nim sobie po prostu kręcić! Po wyciągnięciu wkładki ze stacyjki zobaczyłem ze jest ułamana, a dokładnie to co jest zaznaczone w czerwonym kółku w linku: Image

Chce wyciągnąć resztę ze stacyjki, bo po co wymieniać całą! Tylko problem jest taki ze te dwa elementy nie "latają" w środku tylko są na tym miejscu gdzie powinny być! Strasznie ciężkie tam jest dojście! Znacie może jakieś patenty jak się tego pozbyć? Typu auto na lewarek od strony kierowcy i potrząsać, może samo wyleci!

Pozdrawiam i z góry dzięki!
owwhools
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 03 2012
Auto: Fiat Cinquecento

Re: WKŁADKA STACYJKI! CINQUECENTO!

07 Lip 2013, 19:32

tez mialem z tym problem bo jeden ten bolczyk mi sie zlamal i probowalem go wyciagnac i nie dalem rady, nawet bylem u fachowca co naprawia i otwiera zamki i tez nie dal rady tego wygiagnac, trzeba odkrecic stacyjke (sruby zrywalne) i postukac moze wypadnie
kamil88lbn
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus BMW M6 Gran Coupe - wysokie osiągi i luksus
    Trzeci wariant nadwoziowy rasowego samochodu sportowego BMW M6 zostanie zaprezentowany światu jako BMW M6 Gran Coupe, dołączając do znanych już modeli Coupe i Convertible. Nowy członek rodziny M6 nie wyrzekł się ani wyjątkowego ...
    W jakim celu montuje się klimatyzację i jak ona działa? W jakim celu montuje się klimatyzację i jak ona działa?
    Klimatyzacja oprócz zastosowań koniecznych, takich jak przewóz leków czy artykułów spożywczych, jest montowana przede wszystkim dla większego komfortu jazdy. Ale też w wielu przypadkach jest po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dodatkowe zawieszenie pneumatyczne w Patrolu
      Chicago Auto Show 2008
      Elektroniczny System Poboru Opłat viaTOLL, bramka na trasie
      Fabia moje pierwsze autko