Woda w samochodzie

woda w samochodzie

12 Lis 2009, 09:14

Sprzatajac w wczoraj samochód dokonałem przerazajacego odkrycia,WODE W ŚRODKU samochodu.A mianowicie;Autko stoi pod chmurka,nie bylo nim jezdzone od niedzieli,wczoraj przejechalem tylko tyle co do garazu taty tj,5metrów,chcialem poodkurzac.Gdy wyciagnolem dywanik od kierowcy z przerazeniem ztwierdzilem ze jest pod nim mnustwo wody!!!Skad ona sie wziela?????!!!!!!Prawda pada mocno od niedzieli,ale co jak ona tam wpłynela!!!Zaznaczam ze nie jezdzilem samochodem od niedzieli czyli nic nie chlapalood spodu,tylko raczej musi byc nieszczelny od góry tylko ktoredy!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany przez woda, 21 Lis 2009, 13:49, edytowano w sumie 1 raz
woda
Nowicjusz

Miejscowość: Skierniewice

Re: Woda w samochodzie

12 Lis 2009, 09:55

Przednia szyba, uszczelka na drzwiach, przejścia kabli przez przednią przegrodę. U mnie to ostatnie ale nie mam czasu żeby to uszczelnić.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

12 Lis 2009, 10:48

Masz szyberdach?
BMW- Biała Może Więcej
zbychu57
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Białystok

Re: woda w samochodzie

12 Lis 2009, 11:21

tak mam szyberdach! ale podsufitka sucha!!!z tego co zauwazylem to byla mokra wykladzina tutaj gdzie jest panel caly sterowania tj,klima, radio,ale dalej jest plastik wiec nie wiem,Ale jak to wogule jest mozliwe zeby tedy sie woda dostawala????szok!!!
woda
Nowicjusz

12 Lis 2009, 11:50

Nie wiem czy u ciebie jest tak samo ale w moim E30 powodem zamakania wykładziny były zatkane odpływy od szybra idące pod podsufitką, pomogło przetkanie ich. Ja doszedłem do tego że zamaka mi z winy szybra zaklejając szyberdach od góry tasmą, Po zaklejeniu już nie zamakało, więc możesz spróbować zrobić podobnie.
Aha i u mnie podsufitka też była sucha :smile:
BMW- Biała Może Więcej
zbychu57
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Białystok

Re: woda w samochodzie

12 Lis 2009, 15:07

dzieki.wyczuwam problemy!!!!

[ Dodano: Pon Lis 16, 2009 09:11 ]
Witaj.Wiem ze cieknie mi tez przez szyberdach.Kapnoolem sie akrecajac nagle samochodem,wylala sie na mnie woda,powiedz mi jak u siebie rozwiazales ten problem????trzeba sciagac podsuwitke??A i czy moze moze byc np;zle ustawiony szyberdach,bo jak patrzylem,a dokladnie dociskalem szyberdach od gory to prawy róg od szyby przedniej nie ma mozliwosci aby go docisnac do dachu,natomiast pozostale trzy dociskam tak z 3-5 mm,uzywajac przy tym stanowczo nie duzo sily.Moze tu lezy problem ze szyba nie przylega dokladnie do uszczelki!!!!!

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 08:42 ]
Odpisał by kto wkońcu???????
woda
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie są korzyści z jazdy hybrydą? Jakie są korzyści z jazdy hybrydą?
    Coraz większa liczba kierowców przekonuje się o zaletach napędu hybrydowego. Korzyści finansowe wynikające z niewielkiego spalania to dopiero początek. Coraz większe zainteresowanie społeczeństwa jakością powietrza ...
    Najpiękniejsze samochodowe trasy Europy Najpiękniejsze samochodowe trasy Europy
    Nie trzeba być fanem przygód agenta 007, by pamiętać, jak w jednym z filmów brawurowo pędził on na trasie nicejskiej swoim samochodem. James Bond wsławił się wieloma rzeczami – począwszy od niewątpliwego ...

• Re: Woda w samochodzie

27 Lis 2009, 18:10

Nie mam szyberdachu to passat 2002r po podniesieniu dywanu wszędzie sucho a z tyłu mokro za pasażerem sprawdzałem myślę że to jakoś wentylacją mam klimatronik i to poszło tylko na prawą stronę do tyłu i bądz tu mądry jak i skąd ;))) a nawet zrobiłem impregnacje od spodu...... :cool:

[ Dodano: Pią Lis 27, 2009 18:18 ]
    Macie passaty to pod akumulatorem jest kanał który odprowadza wodę wiec nieraz jak jest to zapchane to woda po przewodach dostaje sie do środka i zaczyna to namakać jak jest dużo deszczu to macie powódz wiec sprawdzajcie wyjąć akumulator i wyjąc wraz z uszczelką to pod akumulatorem ;))) :wink:
    cameleon26
    Nowicjusz

Miejscowość: anglik

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda