Woj. Podkarpackie E40

Woj. Podkarpackie E40

03 Lut 2010, 18:06

Trasa Głuchów - Rogóżno zablokowana. Korek jak nie wiem co, własnie wracałem z przejażdżki po bocznych drogach i skusiło mnie wyjazd na E40. Planujcie sobie objazd albo postój 30-60 min na tym odcinku ok 7 km. Także drogi tj. Białobrzegi, Gluchów nie przejezdne tzn. fatalne warunki drogowe, zamiecie, zaspy (pługi rzadko tam jeżdżą) a do tego szklanka pod śniegiem. Kto ma ABS to ma udogodnienie :) A kto nie to jedzie taki lód. Na E40 dostępne sa 2 pasy. Pozostałe 2 sa zasypane. Podjazd w Kosinie na Rogóżno także ciężko przejedzny. Prawdopodobnie ciężarówki stoją i się ślizgają.

Powodzonka, szerokiej trasy :)
Burning
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze
    Podczas tegorocznych targów samochodów zabytkowych Techno Classica w Essen, które odbędą się od 10 do 14 kwietnia, Audi Tradition będzie świętować dwie znaczące rocznice. W hali numer siedem, marka z ...
    Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo
    O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, o tyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi do klientów. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silników Drive-E o pojemności 2.0. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)