Wolnossący benzyniak 2,0-2,5l

09 Lip 2020, 20:07

Witam drogich forumowiczów,
Zastanawiam się nad zmianą samochodu. Głównymi parametrami przy wyborze są:
1. Sprint do 100km/h w maksymalnie 8s,
2. Wolnossący benzyniak,
3. Budżet do 50k pln.

Zastanawiam się nad BMW 325i, honda accord VII 2,4 VTEC, honda accord VIII 2,4 VTEC, mazda 3 III 2,0 skyactiv-G.
Z tym, że jestem bardziej skłonny kupić starsze auto typu ta beta lub accord VII za ok. 25k zł i zainwestować w odświeżenie podzespołów 5-10k zł niż po prostu kupować auto za 50k zł. Czy według Was takie podejście jest sensowne? Czy polecacie moje typy? A może zaproponowalibyście mi coś innego?
Pozdrawiam,
Furio
Furio93
Obserwowany

09 Lip 2020, 21:20

Jeśli kupisz 325 e90 za 25k to te 10 wpakujesz w nią czy tego chcesz czy nie :mrgreen: O ile oczywiście Ci zależy na dobrym stanie auta
Accord mechanicznie spoko, z blacharką trzeba uważać
50k na mazdę to nie budżet gdzie można przebierać w perełkach ale poszukać można

Zerknij sobie na lexusa is250, mechanicznie trwały, fajnie trzyma cenę a przy okazji trochę ciekawszy niż to co wymieniasz
Invi
Forumowicz VIP

Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2020
    Serdecznie zapraszamy przedstawicieli na Moto Session 2020, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2020 roku na terenie Targów Lublin. Już jutro rusza najbardziej odjazdowy weekend w Lublinie! Na zwiedzających ...
    Auto Nostalgia 2013 / relacja
    III edycja Targów Pojazdów Zabytkowych pod nazwą Auto Nostalgia już za nami. Większość z nas mogła przenieść się do czasów swojego dzieciństwa i podziwiać kultowe pojazdy z przeszłości. Przygotowaliśmy ...

•  
    • Warto przeczytać