Wóz do ~5k Lubuskie

26 Maj 2017, 11:18

Ten sam sprzedający od srebrnego Clio ma jeszcze jedno i też ładnie się prezentuje więc za jednym zamachem możesz dwa obejrzeć.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Co do Twoich linków:
1.było coś z przodem.
2.też coś się działo z przodem.
3.podpicowany na handel ale ładnie się prezentuje,po zakupie zawsze można zrobić porządną konserwację bo jest tak jak mówisz że niestety ruda go lubi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Maj 2017, 17:11

Swift najlepszy. Licznika nie trzeba przekręcać, bo sam to robi :D Z wierzchu wygląda ładnie i wnętrze nawet nowocześnie jak na swoje lata i mój gust. Ale szczerze bym się połasił o ile dopytam się tutaj, jak to jest z tą konserwacją, bo do końca nie mam pewności. Czy to po prostu zrobić raz i za dajmy na to parę lat poprawić jak nieco zejdzie czy to zabieg sezonowy?

U mnie też jedno clio nawet:
[link do oferty na Olx wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Ale z clio niestety mieszane uczucia, bo dużo się mówi o tych usterkach, które życie otrują. Japońca może jednak bardziej się opłaci(nie tyle co kasa a kwestia spokoju) zakonserwować i nie martwić się dupowatą elektryką itd.

Jeszcze taki lancer, ale jakość ogłoszenia daje do myślenia...
[link do oferty na Olx wygasł]

Jeszcze owy Accent :D W tej cenie + blacharka itd. itp. i udałoby się ładnie zrobić nie przebijając 5k :p

[link do oferty na Olx wygasł]
Mikkki
Początkujący
 
Posty: 61
Auto: Honda Civic VI
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna

26 Maj 2017, 20:56

Takiego Accenta miałem 2 lata temu i sprzedałem za 3500zł. Jak ten jest do poprawek to nie ma podłogi (mój był po konserwacji). Ale auto było zarąbiste i miło je wspominam :ok:
Do tej pory widzę mój egzemplarz także dalej jeździ :D
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

26 Maj 2017, 21:08

Nie chciało mi się czytać tematu, zasugerowałem się tylko tytułem

Wpadłem na coś takiego, handlarz ale imo zajebiście to wygląda. Jeśli nie bierzesz to w poniedziałek wyślę tam ojca :naughty:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

26 Maj 2017, 21:11

Laguna I z V6, gdzieś Ty to znalazł, piękna :o
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

26 Maj 2017, 21:25

Może się zobaczy tego accenta i na takim czymś się skończy :D
A wysyłaj, wysyłaj. Gdzie ja i 3.0 :lol:

Ogólnie ten wybór nowego auta przyprawia mnie o lekko mówiąc zawroty głowy. Chciałbym aby mój Civic był zdrowszy, nie miałbym wtedy tego całego bałaganu na głowie :p Chyba przejże całe województwo poszukując nawet jakichś wozów za 1k :p Może trafi się coś nawet ok(jak na moje standardy...)
Mikkki
Początkujący
 
Posty: 61
Auto: Honda Civic VI
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Badanie sprawności amortyzatorów
    Oj podnieśli mi ciśnienie . Nie wiem czy niektóre stacje SKP mają nieskalibrowane maszyny do badania sprawności amortyzatorów czy jest jakiś knif ? Bo tak . Miesiąc przed przeglądem okresowym pojechałem na stację ...

26 Maj 2017, 22:31

Co do Lancera i tego opisu warto zobaczyć buhahaha bity chyba z każdej strony i milion różnych odcieni lakieru :lol:
Accent nie najgorszy ale tak jak dzida wspomniał może nie mieć podłogi i za te pieniądze to auto raczej na dojechanie więc nie wiem czy jest sens zamienić Civica na to..

Tutaj masz ciekawe ogłoszenie,przegląd i oc do przyszłego roku,czarne tablice więc prawdopodobnie od 1właściciela (cała historia będzie znana),wizualnie do poprawek ale za te pieniądze wygląda ok.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
no i możesz pomyśleć o wrzuceniu lpg tylko używki bo nowego raczej nie ma sensu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Maj 2017, 22:32

Całkiem porządna Nubira.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

26 Maj 2017, 22:49

Całkiem fajna, ale z tego co widzę to są 1.6+ więc nieco w dupę z opłatami (jeszcze przed 25) no i spalanie dosyć wysokie, LPG niezbyt mi się opłaca, bo i tak robię do 5k km, ale ciekawe, ciekawe.
Zastanawiam się jeszcze nad tą n15. Musiałbym się tylko dowiedzieć ile mnie wyjdzie ogólna konserwacja już takiego większego wozu i jeśli na oględzinach nie będzie miał romansu z rudą, to można już całkiem poważnie pomyśleć. Jedno pytanie: tam jest 55km, domyślam się, że to raczej kW, bo po przeliczeniu wychodzi akurat te 75kM jak w specyfikacji n15.

[link do oferty na Olx wygasł]
Mikkki
Początkujący
 
Posty: 61
Auto: Honda Civic VI
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna

26 Maj 2017, 22:58

OC bierz na kogoś kto ma zniżki bo jeśli nie masz jeszcze skończonych 25 to koszta wyjdą spore (często równowartość auta).
Spalanie 2.0 jest praktycznie zbliżone do 1.6 a jedzie o wiele lepiej.

Almera 1.4 miała 75km więc facet się machnął i wpisał kw. No i tak jak mówiłem odnośnie oc,załózmy że kupisz tą Almerę za 4k to najtańsze oc przy dobrych wiatrach wyjdzie Cię minimum 2000-2500zł.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Maj 2017, 23:04

Nie no, wiem aby dzielić. Przy Hondzie jestem tylko współwłaścicielem i przy 1.4 wyszło mi niecałe 500zł. Ogólnie to polepszenie jazdy z 1.6 na 2.0 wątpię, że jest mi aż tak potrzebne, moje 1.4 w civicu spokojnie mi wystarczało a i tak ostatnio zacząłem nieco "szaleć" Chyba, że jeszcze bym dopytał o tą nubirę czy to dokładnie jest ver 1.6 czy 2.0, bo tam koleś nie zamieścił informacji, i bym się zapytał u doradcy ubezp. ile by to nas wyniosło. Ale jednak nadal to spalanie, to w sumie raczej odpadnie. Auto może niezbyt często potrzebne, tylko cele prywatne, ale zawsze się przydaje.
Ale możliwe, że n15 "wygra" wybory.
A orientujesz się jak duża może być różnica w OC między 1.4 a 1.6? Wtedy może bym poszerzył zakres poszukiwań i byłoby łatwiej.
Mikkki
Początkujący
 
Posty: 61
Auto: Honda Civic VI
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna

27 Maj 2017, 06:09

Roznica miedzy 1.4 a 1.6 bedzie minimalna,koszt okolo 100-200zl.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Maj 2017, 18:10

Z 1.6 tak na razie z mniejszego obszaru zainteresowała mnie ta meganka:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Przebieg 300k ale wiadomo jak to jest, jak nie 300k to pewnie skręcony :d A ten egzemplarz serwisowany w ASO. A spalanie wg raportów mniejsze niż mojej Hondy 1.4 75 :D A i tak jeżdżąc nią przekroczyć 7l to chyba w zimę jedynie. Przynajmniej z moim stylem jazdy. Opinie ogólnie też widzę dobre, nie siadają rzeczy tak często jak w clio np. Tutaj zapewne będzie jakiś problem z rdzą? Zawsze się zastanawiałem co jest z tymi megankami, że tyle ich widuję, może to jednak to :p Co sądzicie o tej i wgl o megankach I? Główne usterki?

Rover 45(tak wiem, zaznaczył dosłownie wszystko w wyposażeniu, impossibru), ale cena coś śmierdzi, same alusy, to pewnie prawie połowa wartości, chyba że sprzedawca machnął się o jedną cyferkę, ale nie wiem. Ogólnie wiecie coś o nim. Z tego co czytam na necie nie taki zły.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Bądź 25:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

A! Jeszcze może ktoś lubi się grzebać, albo szukać starszych modeli, podaję tak o, bo może znajdzie się ktoś taki.

[link do oferty na Olx wygasł]
Mikkki
Początkujący
 
Posty: 61
Auto: Honda Civic VI
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna

27 Maj 2017, 21:07

Ta Meganka coś tania i wygląda na zmęczoną... A i 7 litrów przekroczyć to nie problem po mieście.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

28 Maj 2017, 09:44

Ja bym odpuścił tą Megane,tak jak przedmówca wspomniał tania i wygląda na zmęczoną.
Rover 45 też taki sobie i też niska cena.
Drugi Rover wygląda ok,możesz obejrzeć.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012