Wprowadzenie opcji "TEN CZŁOWIEK MI POMÓGŁ..."

Jesteś za wprowadzeniem takiego rozwiązania?

Ankieta aktywna do 10 Gru 2018, 19:10

TAK
5
100%
NIE
0
Brak głosów
Razem głosów : 5

Wprowadzenie opcji "TEN CZŁOWIEK MI POMÓGŁ..."

10 Gru 2017, 19:10

Jestem tu krótko ale widzę że jest i ekipa :mrgreen:
Ekipa walczących o uznanie.
Ekipa ludzi którzy dużo krzyczą...
a najwięcej krzyczą Ci z ilością XXXX postów.

Dajmy im zatem szanse wykazania się, ciooo?

Jestem za tym by ikonki w postach na plus zastąpić ikonką pt.:
"TEN CZŁOWIEK MI POMÓGŁ"
a także dodać pod avatar ilość POMÓGŁ + zliczanie.

Wtedy będzie jasno i wyraźnie widać z kim rozmawiać a kogo omijać.
Jest takie przysłowie, brzydkie ale jest:
"krowa która dużo ryczy mało mleka daje..."

i tak jest własnie z w/w ekipą!
Coś próbują udowodnić..., coś osiągnąć ale nikt nie wie co i po co!
Zmieńmy to zatem! Ilośc postów i staż w forum o niczym nie świadczy!
Dlaczego?
Znam takich choć by z elektrody!
Grasują w hydeparkach od wielu lat! Staż i pasek na maksymalnych obrotach! A co z resztą? No właśnie... "Pomógł" mozna zliczyć na palcach jednej ręki.

Zatem niech ludzie oceniają ludzi! Tak będzie bardzo uczciwie.
By było jeszcze uczciwiej ... klikaniePOMÓGŁ mogło by się odbywać tylko i wyłącznie w tematach które sami zamontowaliśmy tak by tylko autor tematu (problemu) miał te opcję! By to on mógł ocenic czy porady innych użytkowników były pomocne i fachowe.

Możecie także zrobic i na minus! Będzie jeszcze uczciwiej...
ikonka pt. "TEN CZŁOWIEK WPROWADZIŁ MNIE W BŁĄD"
Na mojej liście ignorowanych aktualnie biwakują: fate, bonifacy
speedyrider
Początkujący

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy od: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

Re: Wprowadzenie opcji "TEN CZŁOWIEK MI POMÓGŁ..."

10 Gru 2017, 21:42

Kiedyś już taki pomysł był i jak dobrze pamiętam zostało jak jest. Ale wg mnie pomysł jest dobry i być może zmotywuje więcej forumowiczy do pomagania. Coś takiego jest na wielu innych forach.
speedyrider napisał(a):Ilośc postów i staż w forum o niczym nie świadczy!

Pełna zgoda :ok:
:?
speedyrider napisał(a):...Znam takich choć by z elektrody!...

Elektroda to wg mnie szajs nie forum. Są tam ludzie, którzy "sprywatyzowali"to forum i jest tam ekipa, która uważa, że tylko oni się na wszystkim znają i każdemu narzucają swoje zdanie. A jak się sprzeciwisz to...Zapewne sam wiesz, skoro o tym czymś wspominasz. Nasze forum jest niewyobrażalnie lepsze od elektrody i tu nie ma żadnej dyskusji. Staramy się pomagać konkretnie i nikomu nic nie narzucamy.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

11 Gru 2017, 08:14

Co do elektrody to masz 100% racji. Podobne zdanie mają tysiące innych uzytkowników. Wracając jednak do sprawy nagradzania userów zapomniałem dodać iż te całe "POMÓGŁ" powinno być tak dopracowane by na forum nie robiło się tzw. kolesiowo. Tylko użytkownik zakładający temat (autor tematu) mógł by wciskać pomógł tylko i wyłacznie we własnym temacie a nie jak na elektrodzie w chwili w której wchodzisz w obcy temat, jesteś osobą obcą w wątku, wpisujesz jedno zdanie i klikasz za byle co że Ci pomogli. Nie wiem czy to zmienili bo dawno nie klikałem :-)
i wtedy tego typu POMÓGŁ zliczane jest w ot by jakis pasek nad/pod avatarem.

No i został przy okazji jeszcze jeden temat ale sądzę że gdy go ruszę to rozpetam prawdziwą wojnę :mrgreen: ale, będąc sobą :naughty: choć by wspomnę...

Na forach internetowych męczą mnie od lat wszystkie bajery typu ILOŚĆ postów, staże i inne gady. Nie wiem, może tylko ja mam takie wrażenie ale zauważyłem że większość ludzi im więcej ma wpisów tego typu tym mniej ma szacunku do nowych userów. Rozumiem też że NOWY dla forum to raczej człowiek zbędny bo w 98% przypadków delikwent wpada na forum załatwić problem i spada brzydko mówiąc.
No ale jest tez druga strona medalu. Do nowego dorwie się EKIPA stażystów :mrgreen: i go jadą jak ruską sabakę. Wtedy NOWy daje na luz i odchodzi. Siedzę w necie od początku jego istnienia w Polsce. byłem (jestem) w wielu miejscach i naprawdę sporo po wielu latach można wywnioskować. Zdania raczej nie zmienię bo to wszystko widac już gołym okiem. Wpisy pod avatarami typu DATA REJESTRACJI, ILOŚĆ POSTÓW i inne działające często na niekorzyść NOWYCH ... są bez sensu. Ten schemat działania zniszczył elektrodę. Niestety. Jeszcze 10-12lat temu można było tam wytrzymać. Ludzie chorzy władzy i rang pokazali co potrafią. Obserwowałem wiele tego typu miejsc ot by Ś.P. forumdyskusyjne.pl w którym EKIPA nagradzanych RANGAMI i bajerami doprowadziła do śmierci forum.

Kolejna rzecz... liczba postów którą mogą sugerować się nowi użytkownicy oraz odwiedzający forum. Wydaje mi się że tu tez powinna zagościć sprzątaczka. Nie powinno zliczać się postów z działów typu hydepark i podobnych. Kim jest człowiek który ma 3000 postów własnie w takich działach?

PS. Wracając do elektrody... :mrgreen:
to za wpisy typu "silniczek krokowy" już nie ma ostrzeżeń :mrgreen: :mrgreen:
Na mojej liście ignorowanych aktualnie biwakują: fate, bonifacy
speedyrider
Początkujący

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy od: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Rok produkcji: 2017

11 Gru 2017, 13:00

Fajny pomysł według mnie :ok:
Jeśli uważasz, że Twoja praca jest bez sensu pomyśl o ludziach, którzy montują kierunkowskazy w BMW
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

11 Gru 2017, 23:33

Zastanowię się nad tym pomysłem bo jest to fajna sprawa. Myślę, że warto coś takiego dodać i głosować może tylko autor tematu na posty w nim zawarte. Wtedy będziemy mieli zliczane konkretne głosy.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10994
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowca vs. rowerzysta - jak bezpiecznie dzielić drogę? Kierowca vs. rowerzysta - jak bezpiecznie dzielić drogę?
    W ostatnich latach coraz więcej osób przesiada się na rower i niestety nie wszyscy uczestnicy ruchu wykazują się znajomością przepisów – dotyczy to zarówno rowerzystów, jak i kierowców. ...
    Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem
    Skaner laserowy pokazany przez Audi po raz pierwszy w modelu A8 (D5), to nowość w świecie motoryzacji. Wraz z radarem dalekiego zasięgu i przednią kamerą, tworzy on trójkę czujników, które wzajemnie się ...

•  
    • Fiat Freemont Cross
      Rage-Race 2009
      Renault Type A na wyścigach w Parc des Princes - 1900 r.
      MTL - Autosalon