Wręczenie nagród MTV EMA - Hyundai zaprasza do Belfastu

Wręczenie nagród MTV EMA - Hyundai zaprasza do Belfastu

24 Paź 2011, 21:15

Tylko do niedzieli, tj. 23.10 prawdziwi fani muzyki mogli wziąć udział w konkursie sponsorowanym przez markę Hyundai, w którym do wygrania był wyjazd na MTV EMA w Belfaście dla zwycięzcy i jego dwóch znajomych. Dodatkowo, osoby mające swój zespół muzyczny mogły powalczyć o możliwość wystąpienia przed europejską publicznością podczas gali wręczenia nagród.

Aby wziąć udział w konkursie, którego partnerem jest nowy model Hyundai Veloster – jedyny samochód na rynku z układem pełnowymiarowych drzwi w konfiguracji 1 + 2, należało wejść na profil Hyundai Polska na Facebooku i odpowiedzieć poprawnie na 10 pytań z wiedzy muzycznej a w przypadku zespołów muzycznych, po prostu przesłać link do filmu ze swoim występem.
Zespół, który otrzymał najwięcej głosów w danym kraju, zostanie następnie poddany ocenie jury ze strony MTV, które wyłoni zwycięzcę spośród wszystkich europejskich uczestników.

Zaangażowanie marki Hyundai w sponsoring wydarzenia muzycznego kierowanego głównie do młodych osób jest nie tylko odzwierciedleniem kierunku komunikacji nowego modelu Veloster ale także szerszego myślenia o przyszłych klientach marki, umacniającej z roku na roku swoją pozycję w Europie.

Hyundai jako producent samochodów wyróżniających się stylem i wyposażonych w najnowsze technologie, stara się także oferować nietypowe rozwiązania, czego najlepszym przykładem jest Hyundai Veloster. Model w unikalny sposób łączy styl coupe z funkcjonalnością hatchbacka poprzez asymetryczny rozkład drzwi (1 po stronie kierowcy, 2 po stronie pasażera). Dzięki takiemu rozwiązaniu, a także wyjątkowo dynamicznej stylistyce jest idealna ofertą dla młodych i lubiących się wyróżniać osób, które jednak nie chcą rezygnować z codziennej funkcjonalności samochodu.

źródło: hyundai.pl
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 4641
Zdjęcia: 11020
Rejestracja: 08 Mar 2006, 20:21
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...
    Przyszłość należy do samochodów na wodór Przyszłość należy do samochodów na wodór
    Wyniki najnowszych badań przeprowadzonych przez KPMG pokazują, że na samochody z napędem wodorowym czeka świetlana przyszłość. Ponad połowa polskiej kadry zarządzającej uważa, że takie pojazdy są obecnie trendem numer jeden ...

  •