WSPÓŁWŁAŚCICIELE

WSPÓŁWŁAŚCICIELE

14 Lip 2008, 11:05

Witam,
Moi rodzice są właścicielami samochodu jednakże nie maja prawa jazdy, gdy kupowali samochód ja byłem za młody aby móc zostać wpisany do dowodu jako współwłaściciel i niestety przez te osiem lat jak jeżdzę samochodem nie posiadam żadnych zniżek. Co powinni zrobić moi rodzice aby mnie wpisać do dowodu rejestracyjnego? Bardzo proszę o pomoc.
paczkodo
Nowicjusz

WSPÓŁWŁAŚCICIELE

14 Lip 2008, 13:11

Jeżeli masz już 18 lat,to mogą cię zrobić jako współwłaściciela.Zazwyczaj należy spisać umowę i z nią iść do WK.Ale lepiej zadzwonić tam i zapytać jakie dokumenty będą potrzebne.Fakt ten trzeba oczywiście zgłosić też do ubezpieczalni,a ta przeliczy składkę i najpewniej rodzice dopłacą do składki,a następna będzie wyższa,ponieważ ubezpieczyciele patrzą na to,kto prowadzi ten samochód.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...
    BMW Concept X6 2007 BMW Concept X6 2007
    BMW Concept X6 ten przedprodukcyjny samochód koncepcyjny jest pierwszym na świecie autem typu SAC (Sports Activity Coupé). Koncept prezentuje wizję BMW scalającą cechy modeli BMW X z atrybutami typowymi dla ...

• Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda