Wybór auta w przedziale 20 - 25 tys. zł

wybór auta w przedziale 20 - 25 tys. zł

19 Kwi 2009, 08:15

witam drodzy forumowicze
bardzo proszę Was o pomoc w wyborze swojego pierwszego poważnego auta... wprawdzie miałem wcześniej przez jakiś czas daewoo nexie z gazem, ale źle wspominam tamte czasy...
Tak więc chciałbym wydać od 20 do 25 tys zł, roczniki jakie mnie interesują to od 1999 w górę, silnik jakiś dwulitrowy, może być benzynka lub diesel, obojętnie. W miarę niski udokumentowany przebieg... Skrzynia tylko manual.

Co radzicie? Jaką marką mam się kierować? Na co zwracać uwagę?

Bardzo chciałbym kupić autko, które nie zacznie się od razu sypać i nie będe musiał dokładać sporo.

Moje typy, które jak do tej pory znalazłem:

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Bardzo proszę o pomoc i Wasze propozycję.
MichałG

Re: wybór auta w przedziale 20 - 25 tys. zł

19 Kwi 2009, 16:43

Volvo C70 SUPER STAN!!!! IGŁA!!!

Te igłe to chyba praktykant w poniedziałek składał jeszcze nie do końca trzeźwy.Tak poskładany przód to może mieć 25 letnia Łada.Reszty igieł nawet nie chce mi się oglądać.
inic
Nowicjusz
Awatar użytkownika

19 Kwi 2009, 18:53

to co proponujesz? jakieś rady?
MichałG

19 Kwi 2009, 19:07

Moja rada :

http://bezwypadkowe.net/index.php

Zarejestrowac sie,czytac i wyciagac wnioski,dopiero kupowac samochod dobry a nie koniecznie taki ktory jest tani.Lepszy starszy ale NIE "rodzyn,igła Panie,nic nie puka,nic nie stuka,tylko lać i jeździć".

Pozdrawiam.
inic
Nowicjusz
Awatar użytkownika

19 Kwi 2009, 19:30

ok, wielkie dzięki
MichałG

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected
    Najnowsza wersja aplikacji MINI Connected wyposażona jest w nową funkcję, niespotykaną na świecie – podczas przyspieszania, przełączania biegów, kierowania i hamowania naliczana jest odpowiednia punktacja dla ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009