Wybór pierwszego auta

Re: Wybór pierwszego auta

12 Wrz 2010, 11:57

A jak w tych e34 z awaryjnością??? co jest ich najsłabszym punktem??? co się najczęściej psuje??? co się najszybciej zużywa???
Kubol91
Początkujący

Miejscowość: poland

12 Wrz 2010, 12:01

Cieżko powiedzieć, E34 to b. solidne auto, niestety większość na rynku ma kosmiczny realny przebieg. Musisz dobrze poszukać. Jeżeli nie zależy Ci na mocy to ja bym brał tą 1.8 na sekwencji. Napisz na pw to dam Ci namiary na to auto.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

12 Wrz 2010, 12:05

Kubol a myślałeś może nad czymś takim [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

12 Wrz 2010, 12:11

Tak myślałem... przód od golfa 3, tył od passata... ale jak bym miał wybierać to z tych dwóch bym wolał passata...
A co do bmki to jak to zrobić żeby się nie naciąć jak można sprawdzić faktyczny przebieg, wiem pewnie po zużyciu części ale jak koleś na przykład wymienił te części po których można się zczajić o faktycznym stanie auta... (a na pewno wymienił bo takie części jak przeguby, amorki itp to trzeba wymieniać co jakiś czas nawet dla własnego bezpieczeństwa)
a taki laik jak ja w tych sprawach to nie będzie tego potrafił, wiem wezmę kogoś jeszcze jak będę kupował, zapewne mojego ojca który się lepiej zna, ale on też nie zna się na tyle żeby go się nie dało oszukać...
Kubol91
Początkujący

12 Wrz 2010, 12:17

No niestety, na beemkach się trzeba po prostu znać. Ja się nie uważam za specjalistę, ale raczej poznam auto skrajnie zmęczone od takiego, które jeszcze sporo pojeździ. Dużo zależy też od serwisu i poprzedniego właściciela, niekiedy beemka po 300tys może być w gorszym stanie jak ta po 600tys.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

12 Wrz 2010, 12:27

jiGsaw ta bemka co mi ją w linku podałeś to nieziemska... :roll: kurczę jak by postała do końcówki listopada to bym się nie zastanawiał... tylko jest jeden problem więcej niż 6 tyś nie mogę dać... myślisz że koleś by puścił ją za 6??? oczywiście bez alu...
Kubol91
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen cross up! Volkswagen cross up!
    Volkswagen poszerza gamę modeli w wersji Cross: latem rodzinę tych lifestylowych aut wzbogaci cross up!, dołączając do obecnych już na rynku Cross Polo, Cross Golfa oraz Cross Tourana. Fanom Volkswagena Cross kojarzy się ...
    Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową? Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową?
    Kiedy znajomy (albo nieznajomy) prosi o zaholowanie go do warsztatu, nie zawsze wiadomo jak się zabrać do roboty. Bierzemy kawał liny, zaczepiamy o coś i… nasza pomoc zamienia się w "niedźwiedzią przysługę" jeżeli ...

• Re: Wybór pierwszego auta

12 Wrz 2010, 12:45

Z nim rozmawiaj.
    Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
    jiGsaw
    Forumowicz VIP
    Awatar użytkownika

12 Wrz 2010, 12:47

A jesteś pewny że gościu jest pewny w sensie uczciwy? :cool:

[ Dodano: 12 Wrzesień 2010, 16:17 ]
    No i co taki zastój nikt już nic nie powie...??? :cool:

[ Dodano: 12 Wrzesień 2010, 22:38 ]
    Niestety jiGsaw BMW które mi poleciłeś właśnie zostało sprzedane, koleś nie mógł sprzedać od maja a jak tylko ja się zainteresowałem to w ten sam dzień poszła, a naprawdę się napaliłem... :sad:
    No nic trzeba będzie szukać dalej, ale jestem zdecydowany e34 to jest to... tylko trudno będzie znaleźć tak dopieszczony, dofinansowany egzemplarz... więc proszę o dalszą pomoc w poszukiwaniu...

Niech ktoś się wypowie na temat tego:
    [link wygasł]
    Kubol91
    Początkujący

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda