Wybór pomiedzy passat b5 a mercedes w124

Wybór pomiedzy passat b5 a mercedes w124

01 Gru 2013, 19:11

Witam. Niedługo będę się przymierał do kupna auta. Mam na oku te dwa modele. Interesują mnie diesle, w passacie 90 albo 110 na zwykłej pompie, a mercedesie nie jestem do końca pewien ale myślałem nad 2.5td 10v. Samochodu będę używał głównie na trasie około 1000km tygodniowo. Jak by było z eksploatacja czy są to jakieś porównywalne koszty utrzymania? Podoba mi się mercedes ale boje się o korozje i o spalanie. Myślałem jeszcze o w210 ale słyszałem ze w w210 blacha jest nieciekawa. Proszę o jakieś doradzenie.
Pozdrawiam
Iden
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 03 1984
Auto: VW
Paliwo: Diesel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator typu Akumulator typu "CYCLING", technologia typu "GEL" i "ORBITALNA"
    Obecnie prawie każdy z produkowanych pojazdów wyposażony jest w wiele rozwiązań i urządzeń zużywających energię elektryczną. Klimatyzacja, ogrzewanie i nawiew, elektrycznie sterowane szyby, GPS, system car audio oraz ...
    BMW Concept Z4 Coupé 2005 BMW Concept Z4 Coupé 2005
    BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005