Wybór technikum:)

Wybór technikum:)

09 Kwi 2014, 14:43

Cześć! Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale na tym forum;) otóż mam pewien problem, kończę właśnie gimnazjum i zastanawiam się nad wyborem szkoły, wiem już że idę na pewno do technikum, nie zawodówka, nie liceum. W moim mieście są trzy kierunki które mnie interesują - technik pojazdów samochodowych, technik budownictwa, technik żeglugi śródlądowej, ale skupmy się na tym pierwszym:) Jeśli jest tutaj ktoś kto mógłby mi napisać dlaczego warto pójść na dany kierunek (technik pojazdów samochodowych), odpowiedzieć mi na pytania - jak łatwo jest z pracą? Ile się zarabia około? będę bardzo wdzięczny. Wiem, że jednym z plusów pójścia na dany kierunek będzie fakt, że interesuję się samochodami od dzieciaka, jak to ojciec zarażał mnie pasją:) i chciałbym wiedzieć tylko coraz więcej na temat samochodów, czyli przedmioty tj. budowa silnika czy ogólnie praktyki to dla mnie sama przyjemność:D
Z góry dzięki za odpowiedzi na poszczególne pytania, pozdrawiam serdecznie!

Michał.
czajkowsky3
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 02 1998
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu na głodzie Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...
    Lexus GS F i Torque Vectoring Differential Lexus GS F i Torque Vectoring Differential
    Gdy osiem cylindrów, pracując w zgodnym rytmie, wytwarza potężną moc 477 koni mechanicznych, a sportowa, ośmiobiegowa przekładnia automatyczna doskonale dopasowuje przełożenia do prędkości i przyspieszenia, potrzebny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan 350Z
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7