Wybór

Re: Wybór

18 Mar 2011, 09:08

powiem Ci że bardzo mi się podoba ale nie wiem jak sprawdzić czy sprzedający to nie oszust i czy nie wcisnie mi qpy
;)
Ghost Rider
Nowicjusz

Miejscowość: Słupsk

18 Mar 2011, 09:43

Bierzesz auto na warsztat albo jakąś stacje kontroli pojazdów ale pamiętaj podstawową zasade że to Ty wybierasz gdzie jedziecie sprawdzić auto a nie sprzedający.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

06 Kwi 2011, 09:00

Opinie (temat odświeżam)

daewoo-lanos
[link wygasł]
jeśli chodzi o Lanosa to słyszałem że po mieście jest bardzo dobry ale na dłuższe trasy się nie nadaje

czy ?

opel omega
[link wygasł]
w tym przypadku wiele zastrzeżeń słyszałem ponoć bardzo awaryjny
ale lepszy na dłuższe trasy

czy ?

golf
[link wygasł]

i słynny golf bezawaryjny i dobry i po mieście i na trasy
PODOBNO

a wy jak sądzicie bo opinie innych są dziwne i nie bardzo bym im ufał
ja głownie tak jak pisałem wyżej szukam samochodu na długie trasy jak np słupsk-kraków jak i do jazdy do pracy czyli po mieście widziałem też dwa fajne autka golf Polo i toyota corolla no wymagam aby był 5 drzwiowy ale jak będzie 3 to nic się nie stanie na dobry początek może być
;)
Ghost Rider
Nowicjusz

06 Kwi 2011, 14:31

Ja bym brał Omege,w trasy świetne auto,części pod dostatkiem i za grosze,jak trafisz zadbany egzemplarz to będziesz chwalił tylko uważaj na rudą bo one lubią gnić.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

06 Kwi 2011, 14:43

Sam kupiłem niedawno Omege mam ją w zagazowaną, pali mi 14l gazu w mieście jak dla mnie to bardzo mało bo poprzednie auto vw polo palił 10l benzyny:D
A co do samego autka, aktualnie nie mam problemów z eksploatacją po zakupie tylko olej i filtry wymieniłem i jest dobrze.
Co do samej jazda, istna bajka ale w mieście nie za bardzo jej doświadczymy gdyż praktycznie do miasta to każde auto się nada ale jak się w trasę wyjedzie to w takim małym samochodziku już nie jest tak wygodnie i przyjemnie co w krążowniku jakim jest Omega.
Jak ruszyłem w trase 700km to całą drogę z uśmiechem na twarzy:D
Go Faster
Początkujący

Miejscowość: mazury

06 Kwi 2011, 21:16

powiem tak rano do pracy na dniówkę i do domu w wolne dni na zakupy do lekarza i do rodziny max 30 km i tak cały czas a jesli chodzi o święta to tylko święta i to tak 700km będzie więc szukam moze być 3 drzwiowy 5 też nie byłby zły :)
;)
Ghost Rider
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Golf - kompaktowy hatchback do miasta Volkswagen Golf - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku pięciodrzwiowego Golfa wersją najbardziej ekonomiczną wyposażoną w automatyczną skrzynię biegów, jest odmiana z jednolitrową, trzycylindrową jednostką benzynową o mocy 110 KM. Jej zużycie paliwa wynosi ...
    Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie? Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie?
    Poruszanie się po trudnym terenie dla jednych jest przyjemnością, dla innych koniecznością. Dobrze, jeśli w naszych podróżach towarzyszy nam samochód napędzany na 4 koła, przygotowany na pokonywanie bezdroży. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005