Wybór zimówek, Partner Tepee

Wybór zimówek, Partner Tepee

23 Lis 2010, 21:17

Witam
Jak większość osób, rozglądam się za zimówkami. Będzie to pierwsza zima za kółkiem i nie wiem co wybrać. Proszę o poradę. Cena ? Nie mam pojęcia ile trzeba przeznaczyć :wink: .

Aktualnie są takie [link wygasł]

Szerokość musi być taka sama ? Czytałem że na zimę najlepiej węższe (o ile węższe?), widzę że większość dobrze schodzących modeli na Allegro ma szerokość 205 ( [link wygasł] ).
Szmit
Nowicjusz

Miejscowość: Bn

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie
    Silnik nowego Audi S3 Nowo zbudowana jednostka napędowa 2.0 TFSI o mocy 221 kW (300 KM) i momencie obrotowym 380 Nm Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy , zużycie benzyny: 6,9 litra na 100 km (z przekładnią S tronic)Sportowy ...
    AutoSalon - Bass i Tuning Show, Lublin 2012 / relacja AutoSalon - Bass i Tuning Show, Lublin 2012 / relacja
    W dniach od 21 do 22 kwietnia 2012 roku w Centrum Targowm Międzynarodowych Targów Lubelskich odbyła się kolejna edycja Targów Motoryzacyjnych AUTOSALON i Targi Tuningowe - Car Audio BASS&TUNING SHOW. Wiosenne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Prelude, prezentacja na obrotnicy
      Dziewczyny myją samochód
      FSO Warszawa 223 K, logo na przedniej masce
      BMW C evolution, skuter elektryczny, podczas jazdy