Wybrane radio - jaki adapter do głośników i sterowania z kierownicy?

Wybrane radio - jaki adapter do głośników i sterowania z kierownicy?

23 Gru 2017, 17:41

Witam,

Miałem oryginalne radio w swojej A3 8L, chodziłem z planem zmiany, lecz nie miałem na to zapału. Oddałem auto do mechanika i radio zostało zablokowane ze względu na brak napięcia. Kodu brak, no i tu dostałem swojego kopa, który ruszył mnie do zmiany.

Wybrałem sobie:

PIONEER MVH-29BT, lub
Pioneer MVH-S300BT

Choć nie wiem czym tak bardzo się różnią. Mój problem to fakt, że trzeba dokupić adapter... Znalazłem gotowca:
[link wygasł]

Zapewne zadziałają mi wszystkie głośniki i może ta pseudo tuba nad nadkolem, ale jak to się ma do sterowania z kierownicy? Zadziała czy trzeba czegoś jeszcze?

Może zarzucicie linkiem do modułu, który będę mógł użyć z którymś z tych 2 wytypowanych radio /radiów?
encoresin
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.6 8V
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Wybrane radio - jaki adapter do głośników i sterowania z kierownicy?

23 Gru 2017, 19:59

Adapter do sterowania radia z kierownicy wybiera sprzedający radio z aukcji,przynajmniej u mnie tak było,polecam tego użytkownika,fachowe doradztwo i bardzo dobry kontakt.
[link wygasł]
jendrek1975
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 11 1973
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: seat leon 2
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2007

23 Gru 2017, 23:17

jendrek1975 napisał(a):Adapter do sterowania radia z kierownicy wybiera sprzedający radio z aukcji,przynajmniej u mnie tak było,polecam tego użytkownika,fachowe doradztwo i bardzo dobry kontakt.
[link wygasł]

Dziękuje za odpowiedź. Wysłałem zapytanie.
encoresin
Nowicjusz

01 Sty 2018, 20:32

Oba radyjka które wybrałeś mają BT i współpracują z pilotem na BT na kierownicę tu masz przykład takiego pilota [link wygasł]

Wydaje mi się że taniej może być jak byś znalazł radyjko w komplecie z takim pilotem, warto się nad tym zastanowić.
encoresin napisał(a):Mój problem to fakt, że trzeba dokupić adapter...
To akurat nie problem bo osobno można bez problemu kupić takie przejściówki :) na iso i złącze antenowe. Na pewno w zestawie będzie taniej ale zawsze możesz znaleźć radyjko które Cię interesuje z pilotem i zapytać od razu o takie przejściówki :) często sprzedający je dorzucają za niewielką opłata jak wydajesz u nich kilka stówek.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999

07 Sty 2018, 02:45

Troszkę po ptokach...
Nie chciałem pilotów, ani dodatków na kierownicę. Zamówiłem więc radio i wszelakie przewody do niego - drugi koszt radia. Najgorsze, że i tak coś odwala i wzmacniając subwoofer, wzmacnia mi tylny lewy głośnik... Do bani.
encoresin
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...

•