Wycena A6 C4

Wycena A6 C4

27 Wrz 2018, 19:13

Jak pewnie większość we stałych forumowiczów pamięta wystawiałem na sprzedaż a6 c4, historia taka że sprzedałem (raczej wylizingowałem) to auto dla znajomego jako auto przejściowe, dla niego to czas zmianę auta a ja Audi odzyskam i jeszcze ciut zarobiłem :naughty: No i teraz pytanie co dalej, nie znacie dalszej historii. A6 zalicza się jako auto typowo kolekcjonerskie, w 95% jest to oryginał, jeżeli chodzi o lakier jest ponownie lakierowany tylko 1 element (160 mikronów), poza tym są jeszcze 2 rzeczy które są nieoryginalne, radio i felgi, reszta to pełen oryginał, jeszcze nawet zawieszenie, tarcze hamulcowe, tłumiki i dywaniki są oryginalne, przebieg na tą chwilę to 190 tyś i powoli rośnie, auto miało tylko 2 właścicieli, ja jestem 3, u mnie auto pokonało 4 tyś km. Posiadam wszystkie książki serwisowe, faktury napraw itd
Dla przypomnienia
A6 c5
1995
2.6 v6 manual

Jest jedynie kilka rzeczy do zrobienia
Lakierowanie zderzaków
W 2 miejscach odkleiła się podsufitka
Klima nieszczelna
Mieszek od lewarka zmiany biegów i ręcznego ruszył czas i trzeba zmienić
Poza tym auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego.
No i teraz pytanie co dalej z nią zrobić według mnie auto kwalifikuje się jako kolekcjonerskie a jako że mnie za długo auta się nie trzymają no więc raczej chce je sprzedać, no i teraz zastanawiam się jaka mogła być to cena?
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT
    W niedzielę zakończył się Goodwood Festival of Speed, święto motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Wśród atrakcji przygotowanych przez Toyotę znalazło się 6 specjalnie opracowanych egzemplarzy Toyoty GT86, które ...
    [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...

•