Wycena auta!!!!

Wycena auta!!!!

25 Maj 2014, 14:35

Witam
Mam na sprzedaż Lancie kappe 2.4 TD rocznik 1995 i właśnie chciałem się zapytać ile mogę za nią mogę dostać.Zdięć w chwili obecnej nie mam ale postaram się podesłać. Ogólnie stan wizualny jest dobry lakier w dobrym stanie, jedynie z prawej strony na drzwiach jest lekkie wgniecenie/przytarcie, przegląd ważny, ubezpieczenie bd sprawdzał czy posiada.Z elektroniką jest wszystko ok oprócz szyby od strony kierowcy która się chwilowo nie otwiera.Lancia jest na alusach,
opony w średnim stanie.Zamki elektryczne w pełni sprawne,komputer pokładowy też,wspomaganie kierownicy.czy coś w niej było wymieniane to nie wiem, mam ją od 3 dni.Bardzo przyjemny i wygodny samochodzik ale nie dla mnie i nie na mój budżet, chcę ją opchnąć i zakupić coś w gazie ale nie wiem po ile to chodzi dlatego proszę o pomoc.dzięki
dezzzbi
Obserwowany

Prawo jazdy od: 29 04 1996
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: niemam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Badaj auto i przeprowadzaj regularne badania techniczne Badaj auto i przeprowadzaj regularne badania techniczne
    Sprawność techniczna pojazdu jest kluczowym elementem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Najczęściej stwierdzane przez policję usterki w pojazdach, które uczestniczyły w wypadkach drogowych, to braki w oświetleniu (54%), ...
    Wiosenny długi weekend "majówka" Wiosenny długi weekend "majówka"
    Przed nami majówka i wielu kierowców wybierze się ze swoimi rodzinami na odpoczynek. Zanim jednak wsiądziemy do samochodu, odpowiednio zaplanujmy podróż i przygotujmy się do niej. Wyjeżdżając na drogi ...

•