Wycena samochodu w urzedzie celnym

wycena samochodu w urzedzie celnym

05 Kwi 2011, 18:02

Kupilem samochod bmw e39 touring 525tds z 2000roku (klima, tempomat, el.lusterka i szyby, hak, alufelgi,abs, asr,czyli wlascciwie standard w tych autach) za 2500euro i niestety akcyza na pojemnosc powyzej 2 litrow wynosi 18,6% ceny i tu moje pytanie czy biora pod uwage tą cene z umowy czy maja swoje ceny rynkowe.? Dodam ze auto ma wady blacharskie i stad nizsza cena czy to ich interesuje czy nie bardzo? i jeszcze jedno jaka moze byc wedlug UC wartosc takiego auta?
graczyk444
Nowicjusz

Miejscowość: Plock

Re: Wycena samochodu w urzedzie celnym

05 Kwi 2011, 18:03

Przeciez o tym pisałeś juz wczoraj,jak się nie mylę... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Wycena samochodu w urzedzie celnym

05 Kwi 2011, 18:23

czyli maja swoje ceny i ta z umowy ich nie obchodzi a wie ktos na ile moga mi wycenic auto bo nie wiem czy zaczac tlumaczyc dok. czy wystawic auto na al...ro i sprzedaz (chociaz szkoda mi go) bo moze mnie nie stac na nie
graczyk444
Nowicjusz

Miejscowość: Plock
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła
    Wraz z trafiającym do sprzedaży w marcu nowym modelem MINI Paceman, oferta wersji MINI z napędem na cztery koła powiększy się do ośmiu, łącznie z dwiema wersjami John Cooper Works. Auta MINI od zawsze oferowały kierowcy niezrównaną ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light