Wyciąganie KDC MP6090R

Wyciąganie KDC MP6090R

08 Sty 2011, 16:26

Witam,
posiadam zamontowane owe radio (Kenwood KDC MP6090R) w moim 200SX S13, jako iż mam dodatkowy wzmacniacz i całkiem fajne głośniki na przodzie chciałem poprowadzić sygnał z radia do wzmacniacza (wiem że jest taka możliwość) ale nie w tym rzecz, za grzyba nie potrafię wyjąć z kieszeni tego radia, znacie jakiś sposób by wyciągnąć to ustrojstwo nic nie niszcząc nie posiadając kluczy (chyba tak się nazywa to do wyciągania) ?

Dodam że od Blaupunkta klucz nie pasuje tak samo jak od oryginalnych Opli :)
error106
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound Limitowany Nissan Juke w edycji Ministry of Sound
    Nissan rozszerza współpracę z Ministry of Sound, czyli londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej. Kolejnym owocem tej współpracy jest nowa limitowana edycja Juke. Odważna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trophy-Raid Ladoga, samochód offroad
      Wiktor Pawluk - Opel Astra Coupe
      Honda Civic V, czerwona
      Men's Day 2009