Ja bym podzielił temat na dwa etapy uszczelki + szyby przód+ nadkola a potem zastanowił się nad resztą czyli podłoga itd. W oklejanie masek, drzwi bym się nie bawił bo to tak jak kolega wyżej napisał nie da efektu.
Tak też zrobię, podzielę na raty. Zacznę jutro od uszczelek jak uda się je zdjąć potem zamówię szyby podwójne i od razu zrobię z drzwiami skoro będą już rozebrane. Nadkola to na wiosnę jak auto dobrze umyje
Po wymianie szyb na podwójne z przodu, wyciszeniu drzwi i słupka B odczucie jazdy 160km/h jest jak przed modyfikacją 120-125 km/h. Różnica jest ogromna i zwiększa się z prędkością. Teraz z przodu jest jak w A6 C7.
Używany samochód z salonu – czy warto? Zakup samochodu to jedna z najważniejszych decyzji finansowych, jakie podejmujemy. Wiele osób zastanawia się, czy lepiej wybrać nowy pojazd prosto z salonu, czy może skorzystać z oferty używanych samochodów ...
BMW X Coupé 2001 BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept ...
Drogi użytkowniku, aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepszej jakości treści którymi możesz być zainteresowany powinieneś przejść do ustawień prywatności i tam skonfigurować swoje zgody w celu dopasowania treści marketingowych do Twojego zachowania. Pamiętaj! Dzięki reklamom możemy finansować rozwój naszej strony, a Ty w zamian otrzymujesz do niej bezpłatny dostęp.