Wygodne auto do 50 tyś [sed/suv/]

Wygodne auto do 50 tyś [sed/suv/]

28 Cze 2019, 19:12

Hej,

Planuje zakup większego auta, szukam czegoś w miarę wygodnego i żeby nie było bardzo drogie w utrzymaniu. Trasa 60%, Miasto 40% , spalanie max 8l.

Budżet max 50 tyś.

W oko mi wpadły

Renault Latitude
Fiat Freemont
Peugeot 508

Co sądzicie o tych samochodach? Szczerze mówiąc najbardziej podoba mi się to reno, podobno dobre auto, tylko boje się jak z częściami jest to dosyć mało popularny model.
kasyhai994
Nowicjusz

Auto: Lantra
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Wygodne auto do 50 tyś [sed/suv/]

29 Cze 2019, 10:21

Moim zdaniem w tym budżecie najlepszym wyborem będzie 508, objerzyj sobie np. taką opinię:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Latitude to nie jest do końca Renault, tak naprawdę to Samsung ze znaczkiem Renault. Auto bardzo przeciętne, chociaż jest oryginalne i rzadkie na drogach.

Jeśli ma być tanie użytkowanie popatrzyłbym jeszcze na Forda Mondeo MK4, Citroena C5 III.

Freemont ok, ale nie wiem czy to najlepszy wybór w trasę (ciężkie auto, wysokie spalanie na autostradzie), a z kolei w mieście mogą być problemy z parkowaniem - 4,9m długości.
Ossy
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus zrewolucjonizował oświetlenie samochodowe Lexus zrewolucjonizował oświetlenie samochodowe
    Trudno wyobrazić sobie współczesną motoryzację bez reflektorów w technologii LED czy sprytnych systemów adaptacyjnych świateł. Ale te rozwiązania nie trafiłby na nasze drogi, gdyby nie kreatywność inżynierów ...
    Volkswagen Amarok 4MOTION Volkswagen Amarok 4MOTION
    Amarok jest najmłodszym modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku w Argentynie, od maja 2012 roku samochód powstaje także w fabryce Volkswagena w Hanowerze. Dla Amaroka ...

•