Wygodne kombi do 19k + lpg, przebiegi 20k

Re: Wygodne kombi do 19k + lpg, przebiegi 20k

04 Paź 2017, 14:15

Ossy napisał(a):I popyt wśród złodziei. Kradną Audi na potęgę.

Znajdziesz zadbaną B6-kę w DE, ale cena będzie bardzo wysoka.

Słuszna uwaga :ok: Audi będzie na I albo II miejscu jeśli chodzi o kradzieże.
Przeglądając mobile.de nie rozumiem, czemu te b6 są takie drogie :?:
Chyba mimo wszystko sam odpuszczę tą b6 bo w tej cenie mogę mieć młodsze autko,lepiej wyposażone, interesuje mnie w zasadzie lpg a na 1.8t to jest jakiś dziki szał, że pojęcia nie mam o co chodzi. 4500€ za rocznik 2002 i oczywiście golas, poza tym baaaardzo mało ogłoszeń.
Dużo lepiej wygląda sprawa z silnikiem 2,0 130KM, ale tu już opinie są różne, przedstawiciele forum Audi zgłaszają, że potrafi to być straszny pijus na oliwę , do przemyślenia temat :mrgreen:
To już nawet bezpośredniego konkurenta e46 z silnikiem 2,0 143KM można kupić znacznie taniej i młodsze :unsure:
saaba 9-3 kombi,volvo v70 z 2t też praktycznie nie ma na mobile.de, a to volvo ciekawe i dobre benzyniaki do gazu... :cry:
marks166
Nowicjusz

Auto: mazda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowcy groźniejsi od piorunów w czasie buży Kierowcy groźniejsi od piorunów w czasie buży
    W czasie burzy wielu kierowców najbardziej obawia się wyładowań elektrycznych, choć tak naprawdę dużo większe zagrożenie stanowią nieprzewidywalne zachowania innych uczestników ruchu oraz kiepska widoczność, ...
    Shooting brake, czyli sportowe kombi Shooting brake, czyli sportowe kombi
    Określenie shooting brake od dekad wywołuje wiele emocji wśród fanów motoryzacji. W internecie możemy znaleźć mnóstwo wizualizacji prezentujących popularne sportowe samochody w takiej odsłonie. Wielu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Automobilklub Lubelski, 2
      I Runda KIA LOTOS CUP 2010
      Toyota Corolla 1970 rok
      Jeep Wrangler Rubicon, cały w błocie, tył