Wygodne kombi do 19k + lpg, przebiegi 20k

Re: Wygodne kombi do 19k + lpg, przebiegi 20k

04 Paź 2017, 14:15

Ossy napisał(a):I popyt wśród złodziei. Kradną Audi na potęgę.

Znajdziesz zadbaną B6-kę w DE, ale cena będzie bardzo wysoka.

Słuszna uwaga :ok: Audi będzie na I albo II miejscu jeśli chodzi o kradzieże.
Przeglądając mobile.de nie rozumiem, czemu te b6 są takie drogie :?:
Chyba mimo wszystko sam odpuszczę tą b6 bo w tej cenie mogę mieć młodsze autko,lepiej wyposażone, interesuje mnie w zasadzie lpg a na 1.8t to jest jakiś dziki szał, że pojęcia nie mam o co chodzi. 4500€ za rocznik 2002 i oczywiście golas, poza tym baaaardzo mało ogłoszeń.
Dużo lepiej wygląda sprawa z silnikiem 2,0 130KM, ale tu już opinie są różne, przedstawiciele forum Audi zgłaszają, że potrafi to być straszny pijus na oliwę , do przemyślenia temat :mrgreen:
To już nawet bezpośredniego konkurenta e46 z silnikiem 2,0 143KM można kupić znacznie taniej i młodsze :unsure:
saaba 9-3 kombi,volvo v70 z 2t też praktycznie nie ma na mobile.de, a to volvo ciekawe i dobre benzyniaki do gazu... :cry:
marks166
Nowicjusz

Auto: mazda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ALT - Amatorska Liga Torowa 2009 / relacja ALT - Amatorska Liga Torowa 2009 / relacja
    To były już ostatnie w tym roku zmagania ALT na Torze Poznań. Druga, a zarazem ostatnia w tym roku impreza z cyklu ALT odbyła się w niedzielę 4 października o godzinie 12:00. Po odprawie oraz badaniu technicznym zawodnicy ...
    Autobusy specjalne Autobusy specjalne
    Autobusy są stosunkowo rzadko poddawane adaptacjom i wykorzystywane do innych niż tradycyjne zastosowań. Niemniej jednak czasami, szczególnie ze względu na duże wymiary nadwozi oraz wyższy niż w samochodach ciężarowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Offrołdowy dzień kobiet
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      BMW 328Li, BMW 3 Series sedan long version
      Dziewczyny